Pozeria vs Emo vs Trendy

και τωρα η μαχη των μαχων … ποιος θα επικρατησει ???

κατα τη γνωμη μου χειρωτεροι ολων ειναι οι emo γτ δεν ξερουν οτι ειναι ψευτικοι . αλλα νομιζουν κι ολας οτι θα κατακτησουν το κοσμο ( και καλα :stuck_out_tongue: )

  • οταν λεω ποζερι δεν εννοω αυτους που ακουνε ποζερ μουσικη αλλα αυτους που δειχνονται πολυ .

Ποζέρι φυσικά, γιατί περιλαμβάνει και τις άλλες 2 κατηγορίες + πολλές άλλες

Ρε ολοι χωρανε στον Καιαδα ρεεεε.

Εγώ μίλησα με αρκετούς emo αυτό το καλοκαίρι πάντως και μου φάνηκαν μια χαρά παιδιά.
Άσχημο πράγμα η προκατάληψη παίδες.

Θα γίνεις κι εσύ ένας από μας??? :smiley:

Όχι, γέρασα! :expressionless:

εμείς μένουμε πάντα emo παιδιά…

Όντως κι εγώ αισθάνομαι μεγάλος όταν πάω κηφισιά με τη φράντζα μου και τους περνάω όλους τουλάχιστον 5 χρόνια…

ολοι ωραιοι τυποι ειναι αλλα αυτοι οι τρεντιδες λιγακι μου τα χαλανε…παντως τα emoκοριτσακια κολολενε…φαση εχουν…ξερετε αυτα απο 15-20…μια χαρα ειναι…:slight_smile:

Δεν πα’ να κόψουν τις φλέβες τους…

Lol!Μερικα κοριτσακια λενε που βλεπεις οτι ειναι λιιιιγο διαφορετικα απο την υπολοιπη μαζα.Βλεπω ομως και κατι παρεες emo κοριτσιων που ειναι ολες τους ολοιδιες!Μα δεν γινεται… τους αρεσει να ειναι ιδιες μεταξυ τους?:-k
Ψηφιζω poser.

Κατω τα Pozeria ρεεε!!! Οι emo έχουν γέλιο, δεν μου τη σπάνε… Oι trendιδες είναι γαμάτοι…

Εμο και τρεντυ.Ειναι και οι δυο…

Κατω τα pozeria μονο και μονο γιατι τα μπερδευουν με εμας που ακουμε pozer και βαριεμαι καθε φορα να διευκρινιζω…

:lol: :lol: :lol3: :bow:

Ότι χειρότερο με διαφορά είναι τα ποζέρια. Τους χρειάζεται αλυσοπρίονο.:stuck_out_tongue:

Poser 4 Ever!!!

Skid Row Rulezzz!!!

παρανοηση

Ποζερι επειδη πλησιαζει περισσοτερο ορισμο παρα μοδα οπως οι τρεντυ και οι emo, ειναι διαχρονικη αξια και γιατι μπορουν να συμπεριληφθουν και οι τρεντυ και οι emo κτλ :stuck_out_tongue:

Καθόλου!!!