Premier League

alvarez λενε δεν ξεκιναει τελικα :confused:

τελικο, κλειδωνει σε 10 λεπτα

εντιτ τελικα μπορει να ξεκιναει αντι γκριλις :confused:

1 Like

Έτσι μια πρόβλεψη στα γρήγορα και θα εμβαθύνω τις επόμενες μέρες

1)Arsenal (Αντικειμενικά πάντα :stuck_out_tongue:)

2)Man City
3)Man Utd
4)Liverpool

5)Newcastle
6)Chelsea
7)Aston Villa

8)Brighton
9)Spurs
10)West Ham
11)Burnley
12)Bredford
13)Crystal Palace
14)Fullham
15)Bournemouth
16)Everton
17)Nottingham

18)Wolves
19)Sheffield Utd
20)Luton

Να μπω

Μπήκα εγώ

κρεμαει τα παπουτσια του ο Walcott

image

2 Likes

Υποβιβασμένος όπως του αρμόζει

image

image

1 Like

Πιο πρόσφατη είναι η φωτό του Ντελε, κάνανε μια καλή χρονιά μετά από 5 χρόνια και βγάλανε γλώσσα.

Σε άλλα νέα, επειδή δεν είδα τίποτα σε pre season και τις 2 ορωτες αγωνιστικές, τι έγινε, παίζουμε μπάλα επιτέλους ξανά?

Είδα το τελευταίο 20λεπτο σήμερα στο Tottenham - United, περισσότερο μου έκανε εντύπωση η αμυντική λειτουργία της Utd που θύμιζε ομάδα σούπερ λιγκ. Μάλλον δίκαιο ήταν το αποτέλεσμα, αν κρίνω από τα λίγα που είδα και από όσα έλεγαν οι εκφωνητές.

1 Like

Σε 100+ χρόνια ιστορίας βγήκατε από πάνω 5 φορές και βγάλατε γλώσσα :smiling_imp:

Στα σοβαρά πάντως επειδή τα είδα και τα 2 της Τότεναμ η ομάδα μου άρεσε πολύ. Θα έχει ενδιαφέρον να την βλέπεις

Έχω δει μόνο στιγμιότυπα και επιτέλους παίζουν μπάλα μετά από 5 χρόνια, εννοώ με σχέδιο και επιθετική νοοτροπία. Και ο Κόντε πρόπερσι έπαιξε ωραία, αλλά του βγηκαν όλα και σε πιο counter στυλ.

Udogie, Porro θα γίνουν απίστευτα μπακ, Μπισουμα διαβάζω ότι έγινε ο παίχτης που βλέπαμε στην Μπράιτον, ενώ παίρνει κι ο Σαρρ ευκαιρίες. Και πέρσι και στο ματς με την Άρσεναλ και τη Μίλαν ήταν πολύ καλός, αλλά είναι ακόμη εντελώς άγουρος, με τον Κόντε δε θα αναπτυσσόταν καθόλου.

Α ρε Χαρίλαε, φέτος που θα στα δίνουν έτοιμα σηκώθηκες κι έφυγες γαμώ? Είδα τα στιγμιότυπα από το χθεσινό της Μπάγερν, μιλάμε θα βάλει 200 γκολ, σε αυτό που έβαλε απλά έτρεξε κάθετα χωρίς να υπάρχει άμυνα, όπως ακριβώς και η ασσίστ που έδωσε, δεν υπάρχουν άμυνες στη Γερμανία.

1 Like

Εντωμεταξυ οι αμυνες στο Τοτεναμ - Μαν Γιου ηταν απιστευτα τρυπιες, θα μπορουσε να εχει ληξει 5-4 ανετα το ματσακι αν δεν ειχαν εκπληκτικη αποδοση τα δοκαρια και οι τερματοφυλακες, κι αν ο Μπρουνο Φερναντεζ δεν ειχε στειλει καθε σουτ και κεφαλια στο θεο.

Αυτο ειναι σαν να λεει καποιος οτι στην Αγγλια δεν εχουν αμυνες επειδη ειδε τα στιγμιοτυπα του Μπερνλι - Μαν Σιτι πριν λιγες μερες :stuck_out_tongue:

Τόσα χρόνια που βλέπω Πρέμιερ, δεν έχω δει γκολ σαν αυτό που έβαλε ο Κέιν, αεροδιάδρομος ήταν

Έχει ματσάκι σήμερα

Γιατί Nea Filadelfeia ρε σεις συγκεκριμένα; :joy:

Δεν ξέρω, γι’αυτό το έβαλα :stuck_out_tongue:

Την προηγούμενη βδομάδα ήταν η πρώτη φορά που είχαν βάλει Athens και κερδίσαμε παιχνίδι όσο καιρό θυμάμαι, για να δούμε αν θα είναι γουρλίδικο αυτό

Αρμάδα, πάμε για μεγάλη χρόνια