Premier League

Λοιπόν, κατάρρευση Λεστερ-Τσελσι, 4αδα Λιβερπουλ-Tοτεναμ, Europa-Αρσεναλ και με έμμεση σπόντα θα έχω πέσει μες στην 4αδα που έδινα στην αρχή της χρονιάς που θα βγει Τσου Λου, δηλαδή Σιτι, Λιβερπουλ, Τοτεναμ, Αρσεναλ + Utd για να μη μαλώνουμε με τον Leviathan

Αν πάρει Τσου Λου η Τσελσι και βγει εκτος 4αδας τι γίνεται, παίρνει τη θέση του 4ου? Έτσι είχε βγει και το 2012 για να μην ξεχνιόμαστε που βγήκαμε 4οι, αυτοι 6οι και μας έκλεψαν τη θέση(κάτι που η Λιβερπουλαρα έκανε πρώτη το 2005 που κλαιγοταν στην Ουεφα για να παίξει αφού δε γίνεται οι πρωταθλητές Ευρώπης να μην παίζουν στη διοργάνωση και άλλαξαν τον κανονισμό για χάρη τους)

:joy: :joy:

Ο,τι καλύτερο κυκλοφορεί στο ινστα, μεγάλος shitposter

Θενκς για το ευκολο χρημα, με βαση τις προβλεψεις σου σε ολα τα αθληματα και ολες τις διοργανωσεις παω να παιξω τα αντιθετα. Μαγικο το οτι προεβλεψες παντως 5 ομαδες για 4αδα :stuck_out_tongue:

Η Εβερτον που ανεφερα, με νικη στο εξτρα παιχνιδι παει επισης στους 55 βαθμους και εχει προβαδισμα σε σχεση με Λιβερπουλ και Τοτεναμ, καθαρα βαθμολογικα και ασχετα απο προγραμμα.

Συμφωνω μαζι σου παντως, στηριζω προσωπικα 2 εκ των West Ham, Everton και Leicester πανω απο τις Τοτεναμ, Λιβερπουλ, Τσελσι.

1 Like

Και Εβερτον ναι, μιας και ο Ανσελοτι έχει κάνει δουλίτσα.

1 Like

Ham Γιουρόπα, Chelsea τετράδα Liverpool λε πουλεν

Αν θες προβλέψεις για να βγάλεις χρήμα πρέπει να μου τα σκάσεις, σιγά μην τα έδινα έτσι

Αν πάρει το Γιουρόπα η Αρσεναλ βγαίνει τσουλου (χωρίς να κλέβει θέσει από την τετράδα)

Αν το παρει η ΜανΓιου δεν ξέρω αν θα βγει και ο 5ος τσουλου ή δεν παίζει αλλαγή , επειδή θα είναι ήδη στην 4αδα… ( ; )

Στο σενάριο, 4αδα Σιτι, Γιουναιτεντ, Λεστερ, Γουεστ Χαμ, κατάκτηση Τσου Λου Τσέλσι και Γιουροπα Αρσεναλ τι γίνεται?

η Γουεστ Χαμ παει Γιουροπα

1 Like

Δεν ειχαν αλλαξει το συστημα ετσι ωστε αν καποια ομαδα κατκτησει το Champions League αλλα ΔΕΝ παρει το εισιτηριο για την επομενη χρονια μεσω πρωταθληματος, αυτη η χωρα να βγαλει 5 ομαδες?

ναι αλλα στο σεναριο του nnnkkk θα επρεπε να βγουν 6 οποτε ο τεταρτος στο πρωταθλημα παει europa

2 Likes

Ναι νομίζω, αν πάρει Αρσεναλ γιουροπα και Τσέλσι τσουλου και βγει η Τσέλσι πέμπτη ο 4ος δεν βγαίνει τσουλου

Διαβάζω πως κάναμε συνάντηση με τον Τεν Χαγκ του Αγιαξ:

(Levy)- OK let’s do some mentality and fitting questions, imagine you’re up 2-0 45mins before the final of a major trophy, the first in 25 years, wyd?
(Ten Hag)- Collapse with no clear explanation why, concede 3 goals and get eliminated.
(Levy)- Perfect, you’re our guy, here is a lifetime contract

Όταν φτιάχνεις superleague παίρνεις και τα καλά και τα κακά

Μετά το σημερινό, νομίζω ότι όλα είναι έτοιμα για να τα σκατώσουμε στο τελευταίο ματς εντός έδρας με οπαδούς :joy:. Γκολάρα πάντως!

4 Likes

Ξέρετε πως είναι οι Άγγλοι με τους γηγενείς παίχτες αν ισχύει προβλέπεται μεγάλο σίριαλ

Απογοητευτηκε μαλλον απο την εκδιωξη Μουρινιο, επεσε λεβελ το κλαμπ και ζητησε να φυγει :anguished:

Torres, Mascherano, Xabi Alonso, Coutinho, Suarez, Owen πως έφυγαν απ’την πιο βαριά φανέλα όλου του γαλαξία? :confused: