Premier League

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ! Ισχύει!

Παιζει μονο Τοτεναμ, Μπραιτον και Μπρεντφορντ να εχουν αγγλο ιδιοκτήτη πλεον στην Πρεμιερ πλακα πλακα! Βεβαια ειναι και οι Norwich και West Ham που την πλειοψηφία την εχει Ουαλος… (ότιναναι… ενώ στις ουαλικές Σουονσι είναι Αμερικάνοι και Καρντιφ Μαλαισιανός). Βέβαια και από τις 24 ομάδες της Championship μόνο 7 ειναι σε Αγγλους (Luton , Middlesbrough , Preston , Stoke , Huddersfield, Bristol, Blackpool )

Από 42 ομάδες δηλαδή ουτε το 1/4 δεν ειναι σε Αγγλο!!!

1 Like

Αφού οι Άραβες έχουν το χρήμα πλέον. Οι άλλοι είναι φτωχαδάκια

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που επέλεξαν Newcastle…

Μπορεί να ακούνε Venom

Κάπου το διάβαζα. Θα του στοιχιζε τα τετραπλάσια να πάρει κάποια από Τοτεναμ ή Εβερτον για παραδειγμα, και έχουν μεγάλο χρέος οπότε δεν θα μπορούσε να ρίξει όσα λεφτά ήθελε κατευθείαν

Ενώ η Νιούκαστλ είναι παντελώς ελεύθερη να κάνει μεταγραφές μέχρι 600Μ, επειδή πάει με έσοδα έξοδα τόσα χρονια.

Επίσης εχει καλη βαση οπαδων (σίγουρα μεγαλύτερη απο μαν σιτυ) , δεν εχει αντιπαλη ομαδα η πόλη και εχει πλάνο για νέο γήπεδο.

1 Like

Για φαντάσου αυτό

R

2 Likes

Αναμενόμενο καθώς ο MBS είναι ένα καθίκι και μισό. Θα μου πεις οι άλλοι δεν είναι; Στο σημείο να απαγάγουν και να τεμαχίζουν δημοσιογράφο όχι, δεν είναι.

2 Likes

Ρε πολύ βρωμάει

Αναρχοάπλυτο λογικά

1 Like

Πηγαινε πλυσου

Μπούλο από το φόρουμ ρε φασιστάκι

1 Like

Ναι ρε ζωο οποιος ειναι αντιθετος ειναι φασιστας, τραβα γαμησου τωρα

Είναι και άραβας σκέψου βρώμα

Οποιος ειναι αντιθετος με τη βια στους φασιστες εννοεις;

Ψοφο σε καθε φασιστα ρε λεντζεπ. Μη βαλεις καρδουλα, επειδη εισαι και βοδι το λεω

1 Like

Είμαι ενάντια σε κάθε βία απ’ όπου κι αν προέρχεται δεν θέλει πολύ μυαλό ρε στόκε…

Κι εγώ ότι δε θέλει πολύ μυαλό λέω, αλλά εσύ κάθε φορά γίνεσαι όλο και πιο βόδι, τι να γίνει τώρα.

Άντε μπούλο και καλό ψόφο, τράβα βρες κανένα φόρουμ με ίδια σκουπίδια σαν εσένα.

243265460_261584482539174_1352157081679771163_n

2 Likes

Ε δεν καταλαβαινεις ρε ζωον για αυτο σου λεω .Οποιος ειναι αντιθετος με την αριστερα αυτοματως ειναι φασιστας τοσο μαλακες ειστε. Πολυ ασχοληθηκα σιχαμα