Premier League

Το ίδιο λέμε, μπούλο.

1 Like

Ψοφα

Μη βρίζεις ρε, γίνεσαι ίδιος με αυτούς που σε βρίζουν.

3 Likes

Το γαμησαμε το θεμα

Καλά σιγά το θέμα ούτως ή άλλως, χίλιες φορές Football League, άντε να δούμε τι θα κάνει η Milwall σήμερα, δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ

Πείτε Γ’ Εθνική να καταλαβαίνουμε. Σούπερ Λιγκ 1, Σούπερ Λιγκ 2, Football League και τέτοιες βλακείες.

Λες και η Σούπερ Λιγκ δεν είναι football league είναι basketball league ξέρω γω.

2 Likes

Φίλε σορρυ, έπρεπε να πω το δεύτερο καλύτερο πρωτάθλημα στον κόσμο

3 Likes

Πήγαινε δες Ιταλία. Προχωράμε

Δες κι εσύ Ιταλία, γαμάει:

imago0059972916s

1 Like

Δεν γινεται φιλε αυτες οι κωλομαδες της Premier χαλανε το ποδοσφαιρο

Μιας και είναι στην επικαιρότητα ο Σαουδάραβας της Νιούκαστλ, ευκαιρία να δείτε το παρακάτω συγκλονιστικό ντοκυμαντέρ:

2 Likes

Της αξίζει μετά από τόσα χρόνια

O Salah είναι στη καλύτερη φόρμα της καριέρας του ή είναι η ιδέα μου;

1 Like

Μας κουβαλει ο Αιγυπτιος

2 Likes

Ειναι πολυ φορμαρισμενος ο Μο. Δεν ξερω αν ειναι στην καλυτερη της καριερας του αλλα σιγουρα ειναι καταπληκτικος.

1 Like

Ματσαρα πρεπει να εγινε στο Λεστερ. Πα να δω στιγμιοτυπα.

Ο Σαλαχ ειναι too good for this team, απο τους καλυτερους επιθετικους στον κοσμο σταθερα εδω και 4 χρονια, δηλαδη απο τη μερα που υπεγραψε στην Λιβερπουλ. Νομιζω δεν ειναι υπερβολη να πουμε οτι μπορει και να μην ειχε κατακτησει τους 2 τιτλους που κατεκτησε η Λιβερπουλ σε αυτο το διαστημα (1 Premier League + 1 Champions League) αν δεν ηταν ο Μο στην ομαδα, χωρις να θελω να μειωσω τους αλλους παικταραδες που εχει, και ειδικα Sadio Mane και Van Dijk.

Αν συνεχισει ετσι θα ξεπερασει και την πρωτη του χρονια στην ομαδα, που εβγαλε ματια.

1 Like

Σίγουρα δε θα είχε κατακτήσει η Λίβερπουλ τίτλους χωρίς αυτόν.
Φέτος ειδικά το ξεκίνημα του είναι διαστημικό. Και δε μιλάω για τα στατιστικά του τόσο, όσο για το πως γράφει αυτά τα στατιστικά. Εξωπραγματικό γκολ σήμερα (το πάτημα που κάνει στη μπάλα ανάμεσα από 3 μου θύμισε Μέσι και Ντιέγκο) το οποίο ακολούθησε το εξωπραγματικό γκολ με τη Σίτι.

2 Likes

και παρολα αυτα παιζει η πασα του στο 1-0 να ειναι ακομα καλυτερη… και οι δυο ενεργειες απλα αψογες

3 Likes