Premier League

Ήταν καλύτεροι και κέρδισαν, έτσι πάνε αυτά. Όταν χρειαστεί πάλι από πάνω θα είμαστε, μη βγάζετε πολύ γλώσσα

Να μάθεις να μην πετάς χαζομάρες με σιγουριά για να μην βγάζουμε γλώσσα :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μάλλον διαβάζεις πολύ λεντζεπ και χάνεις λίγο τι είναι σοβαρό και τι είναι καζούρα

Μα πως γίνεται με τόσο υπερσύγχρονο προπονητικό κέντρο να μην πήρε έστω το Χ η αιώνια ατιτλη εεε Τότεναμ;

2 Likes

Και εγώ καζούρα σου κάνω, νομίζω τα σοβαρά μου ποστ φαίνονται. Peace!

Χαρείτε το σήμερα παιδιά, το αξίζετε, εμείς πρέπει να σοβαρευτούμε για το Τσαμπιονς Λιγκ την Τρίτη

1 Like

Και εγώ εννοείται καζουρα κάνω νομίζω είναι αυτονόητο

Στα του ματς ήμασταν καλύτεροι ήρθε και η κόκκινη και έγινε πιο εύκολο. Πάμε πολύ καλά μέχρι τώρα coyg

1 Like

Ρίχτε κανένα εξαπτέρυγο μωρέ!!

Εξαιρετικη για ακόμα μια φορά η Άρσεναλ. Μπράβο της και μπράβο και στον Αρτετα. Παρόλο που είναι νωρίς ευχομαι ολοψυχα να σηκώσει το πρωτάθλημα

Δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα με ξένα πρωταθλήματα, ούτε και με Premier League αλλά μακάρι να το πάρει η Άρσεναλ σε σχέση με όλους τους υπόλοιπους.

Καμία σκέψη για πρωτάθλημα. Παίζουμε όπως πρέπει για να δείξουμε πως είμαστε φαβορί για τετράδα. Αν συνεχίσει η ομάδα σε αυτή τη φόρμα μέχρι τα Χριστούγεννα και αν έχει διατηρηθεί κοντά στην κορυφή, τότε τον Γενάρη ίσως αρχίσουμε να σκεφτόμαστε για ψηλότερα. Έχει πάρα πολύ ψωμί, μέχρι να τελειώσει ο πρώτος γύρος απαγορεύεται (τουλάχιστον εμείς οι οπαδοί) να σκεφτόμαστε για πρωταθλήματα και θριάμβους.

Ωραία ξεκίνησε η Liverpool 0-2

Έτσι είναι όταν παίζεις με σοβαρή ομάδα

Ομάδα που είναι η 4η καλύτερη στο αγγλικό πρωτάθλημα φυσικά και είναι σοβαρή.

Φταίει που δεν έχουμε καινούριο προπονητικό κέντρο

Εντωμεταξύ η Λιβερπουλ έχει καινούριο προπονητικό κέντρο αλλά είσαι τέρμα άσχετος

1 Like

πόσοι λες να πανηγυρισαν σημερα; Doherty, Kulusevski σιγουρα. Ποιος αλλος; Bissouma ισως;

κριμα που δεν μπορουν να εκδηλωθουν κιολας οπως ο Darren Bent

3-3 με πολλά αμυντικά προβληματα

Ε άμα πανηγύρισε κι ο Darren Bent είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα

Ωραία η Αρσεναλ! Τομπζιλοπίνει χοντρά η Λίβερπουλ.