Premier League

Σταματήστε ρε τσουγμένοι :joy:

Απλα κλαιω

1 Like

3 Likes

Όλοι μας :joy:

1 Like

Αλλά όχι πιο άδικο από το γεγονός πως ποτέ δεν θα δικαιωθούν πραγματικά όσοι απέτυχαν να νικήσουν τη Σίτι όλα αυτά τα χρόνια.

Πονάει πολύ ο Θέμης για να κλείνει έτσι το κείμενο.

Ον τόπι, η λογική λέει πως είτε θα τα βρουν είτε έχουν αποφασίσει εδώ και καιρό να τους διώξουν γιατί κάτι άλλο παίζει. Δεν έχω στοιχεία μπροστά μου και βαριέμαι να ψάξω, αλλά όλοι αυτοί είναι πάνω κάτω ίδιοι στο πως λειτουργούν, δηλαδή δεν πρόκειται να έριξαν τόσα λεφτά στη Σίτι γιατί τους αρέσει η μπάλα ή ήθελαν να πάρουν 18 πρωταθλήματα, αλλά γιατί γίνονται μπίζνες. Άρα κάπως έτσι θα λυθεί και το ζήτημα ανάλογα τις συμφωνίες που έχουν γίνει. Θα έχει δεσμευθεί δηλαδή το Άμπου Ντάμπι ότι θα φέρει 50δις ξέρω γω τα επόμενα χρόνια στην οικονομία του UK και θα αφήσουν την Πρέμιερ Λιγκ να πει “ναι μάγκες δεν παίζει οι τύποι κλέβουν, ας τους διώξουμε γιατί παρανόμησαν”. Δηλαδή κάπου ώπα :stuck_out_tongue:

Και ξαναγυρνώντας σε αυτό που είπα στην αρχή (όχι ότι πονάει ο Θέμης), δεν είναι και απίθανο να ήξεραν κάτι οι Σαουδάραβες που πήγαν στο Νιουκάσλ, ούτε ότι ακούγεται έντονα ότι οι Καταριανοί της Παρί σκέφτονται για πρόταση σε Τότεναμ και Utd. Το πρόβλημα δηλαδή είναι πως φούσκωσαν έσοδα, παραβίασαν το ffp ή ό,τι άλλο, αλλά για τα υπόλοιπα κομπλέ, είναι καθαρά τα λεφτά τους. Ας τιμωρήσουν τη Σίτι, ας πέσει κατηγορία ή whatever και ως συνήθως μετά θα είναι όλα καλά αφού βρέθηκε ο αποδιοπομπαίος τράγος, θα ικανοποιηθεί το περί δικαίου αίσθημα μέχρι να αποφασίσουν ότι οι Σαουδάραβες κάνουν γενοκτονία στην Υεμένη και είναι κακιά και η Νιουκάσλ, και οι Νιγηριανοί επενδυτές που θα θέλουν να αγοράσουν τη Σάντερλαντ είναι legit.

Bottom line, Θέμη πονάς και φαίνεται, 350k τη βδομάδα παίρνει ο Σαλάχ και δεν μπορεί να κάνει κοντρόλ :stuck_out_tongue:

1 Like

Σου ειπα ηδη. Αστο καλυτερα. Ενταξει εσυ εισαι και φαν της Τοτεναμ, αλλα ακομα κι αν δεν εισαι φαν καμιας αγγλικης ομαδας, με οπαδους Λιβερπουλ που δεν παραδεχονται καν οτι ειναι οπαδοι, δε θα βγαλεις ΠΟΤΕ ακρη. Σου απαντανε οπως θα σου απαντουσε ο Τακης ο Τσουκαλακος.

Ειπαμε, ειναι οκ να ξοδευεις καμποσες εκατονταδες μυρια ευρω, αρκει να πιανεις κοροιδο αλλες ομαδες. Αν δεν πιανεις κοροιδο αλλες ομαδες, τοτε δεν εισαι οκ. Κλαιω βεβαια που εκανες “σοβαρη” αναλυση στα λογια ενος υπερ-οπαδου οπως ο Καισαρης. Αντε βρες ακρη κι εσυ.

Έτοιμοι για “παραγωγική συζήτηση” :joy:

Εσυ την κατεστρεψες. Τι παραπονιεσαι τωρα?

Μακάρι να με πλήρωναν και μένα ρε για να γράφω τον πόνο μου.

Ο άλλος έχει βάλει σαν τίτλο για οικονομικά εγκλήματα για το τι θα κάνει ο Πεπ, το επόμενο στάδιο είναι να γράψει “Συνέντευξη με τον Αγκουέρο για το αν νιώθει ευχαριστημένος με τα λεφτά που πήρε, όταν ο μεγάλος Κακά τους είπε όχι”.

Εντάξει, αφήστε τα αυτά, πάμε να δούμε κάνα τακουνάκι τώρα!

Εδώ είσαι

Από τη χρονιά του διπλού πόνου. Μην ξύνεις πληγές.

Είναι γνωστό πως κάποιος πρέπει να έχει άψογη μνήμη για να μπορεί να υποστηρίζει τη Λίβερπουλ

Πολύ ησυχία έχει πέσει στο topic, που είστε όλοι?

1 Like

Η ηρεμία πριν την καταιγίδα και το Άρσεναλ Σίτι

Στους 3 βαθμούς η διαφορά, νομίζω θα το πάρει η Σίτι

Έρχεται και η Γιουνάιτεντ με φορά από πίσω

Για το ματς λέω ρε, το πρωτάθλημα είναι κλειδωμένο της Σίτι ούτως ή άλλως :stuck_out_tongue:

Θα δείξει την Τετάρτη