Premier League

Η καημένη η ΜανΓιου ομως επαιζε στο τελος με αμυντικό διδυμο Μαγκουαιρ και Εβανς… δηλαδη νταξ… κρίμα…

1 Like

Το πέτυχα και σε θυμήθηκα, εκεί γεννήθηκε ο Ποστεκογλου

1 Like

Εννοείται το είχα δει στα καταγώγια του reddit, twitter και διαφόρων φόρουμς, αλλά και σε πιο επίσημο

20 χρόνια Absolution χθες για να μην ξεχνιόμαστε ε

2 Likes

Για να μαζευόμαστε σιγά σιγά, μη φάτε πολύ το μεσημέρι Αρσεναλαιοι, στις 16.00 έχει το κυρίως πιάτο από την αρμάδα του Αντζε

Σήμερα θα είναι από τις λίγες φορές εντός της χρονιάς που έχεις την ευκαιρία να δεις ωραία μπάλα σε ματς της ομάδας σου, κοίτα να το χαρείς!

Δε νομίζω, φέτος έχει και άλλους πανηγυρτζιδες, δεν είστε οι μόνοι

Ωραίο πέναλτι ρε, καθόλου χέρι ο White

Εκπληκτικό ποδοσφαιρο από την Tottenham.

Ωραίο ματσάκι και σωστή η ισοπαλία σε γενικές γραμμές, αν άξιζε κάποιος τη νίκη λίγο παραπάνω ήταν η Τοτεναμάρα.

Παίξαμε το παιχνίδι μας και η Άρσεναλ δεν έπαιξε σχεδόν τίποτα σε σχέση με αυτό που παίζει, όλες οι φάσεις της ήταν από λάθη μας αλλά έτσι είναι η μπάλα.

Πέναλτι δεν υπήρχε ποτέ πάντως, δεν καταλαβαίνω πως δεν είδαν ούτε μια στιγμή ότι ο White έκανε χέρι, Udogie θα γίνει μεγάλη παιχτούρα, μόνο καλά vibezzz αφού σταθήκαμε αξιοπρεπέστατα στην καλύτερη ομάδα του περσινού πρωταθλήματος που έκανε 200εκ μεταγραφές για να το πάρει φέτος

1 Like

Εγώ απλά θα πω πως το χαρίσαμε το ματς. Κακή διαχείριση, πολλοί τραυματισμοί, λάθος μεταγραφές, σήμερα ήταν σε κακή μέρα και κάποιοι παίκτες-κλειδιά. Η Τότεναμ ήρθε για να το κλέψει, προσωπικά την είδα καλοστημένη αλλά εν γένει ήταν χειρότερη στο παιχνίδι (με εξαίρεση κανα 20λεπτο).

Η Σίτυ έχει κλειδώσει την κούπα (παίζοντας κάκιστη μπάλα, ας όψεται ο Χάλαντ πρωτίστως όμως που τα παστελώνει), εκτός αν μπορέσει να το χτυπήσει η Λίβερπουλ (δύσκολο, αλλά έχω ένα προαίσθημα).

Ντροπή η κόκκινη του Jones, κανονικά έπρεπε να είχε πάρει κι ο Kane πρόπερσι

2 κόκκινες, λάθος ακυρωμένο γκολ offside, και με αυτογκόλ στο 96’ :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops:

image

Πάμε Γιούργκεν, όλος ο γαλαξίας είναι απέναντι σας, μα είναι δυνατόν να κάνουν τέτοια πράγματα απέναντι στην πιο ροκ ν ρολλ ομάδα του κόσμου?

Όλοι μας πολεμάνε μπας και μας σταματήσουν

1 Like

Αρτέτα έχει παραγινει η μαλακια με τον Ράγια. Μια χαρά τέρμα είχαμε

1 Like

Τοτεναμ χωρις Κεην , (πάει για) μόνη πρώτη!!!
Μπαγερν με Κεην, τρίτη (αντί για πρώτη με +10 διαφορα ως συνηθως στο γερμανικό)

Οταν τα λεγα εγω!!! :stuck_out_tongue:

Α ρε Χάρι, αν καθόσουν εδώ θα έβαζες 40 γκολ φέτος

Πρώτος ο Ποστέκογλου

Τρένο πάμε και με πολύ ωραία μπάλα. Και επειδή δεν είμαστε φλώροι σαν τους περσινούς που κλαψούριζαν μέχρι τον Απρίλιο ότι στόχος είναι η 4αδα, εμείς λέμε από τώρα πάμε να το πάρουμε