Primera Division

Για πείτε τι στηρίζετε κτλ.
Εγώ είμαι με “νυχτερίδες”.Έχουμε καταστραφεί μόνοι μας φέτος γαμώτο,έπρεπε να είμαστε ψηλότερα,τουλάχιστον ισοβαθμία με Real,αν και μπάζει η άμυνα.Και κύπελλο με Deportivo δύσκολα περνάμε.

Εγώ παλιά όταν ήμουνα παιδάκι υποστήριζα Μπαρτσελόνα, μετά δεν ασχολιόμουν ιδιαίτερα, αλλά τώρα τελευταία συμπαθώ αρκετά την Ατλέτικο, κι ας μην κάνει και τόσο καλή χρονιά.

H αλήθεια είναι ότι ομάδα που έχει κάνει 6 νίκες στα 25 της παιχνίδια φέτος και από αυτές, οι δύο είναι με τον βάζελο αξίζει τη συμπάθειά μας! :smiley:

Γενικά όμως ΜΠΑΡΤΣΑ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!

Εγω υποστηριζα Σεβιλη,αλλα τωρα ειμαι φαν της Βαλενθια.Και η Ατλετικο ειναι αρκετα συμπαθης.

Την συμπαθεια μου την εχουν οι περισσοτερες ισπανικες ομαδες λογω της
μπαλας που παιζουν.Γενικοτερα η συμπαθεια μου ειναι μια εδω και πολλα χρονια.

Ρε παιζει ακομα ο Manuel Pablo :cry:

Ρε συ,κι εγώ νομίζω πως παίζουν την καλύτερη μπάλα οι ισπανικές και την πιο θεαματική.Καλή η Αγγλία αλλά προτιμώ Ισπανικό.

Βαλένθια πρώτα εδώ και πολλά χρόνια, καλά πάμε φέτος, περίμενα χειρότερα.
Μετά οι Μπιλμπάο λόγω φιλοσοφίας και Λα Κορούνια ήταν πάντα αδυναμίες, αν και όπως είπε και ο Κοσμάς συμπαθώ όλες τις ισπανικές (Ρεάλ και Μπάρτσα συμπεριλαμβανόμενες), εκτός από Ατλέτικο Μαδρίτης και Σεβίλλη, χωρίς να τις μισώ.
Και δεν το λέω επειδή αποκλείστηκε ο ΠΑΟ από αυτές.:stuck_out_tongue:

Η Ρεάλ αν αποκτήσει σταθερότητα θα κοντράρει την Μπάρτσα.

Ποια αγγλια μωρε.Kick ‘n’ Run και αγιος ο θεος.Ποια απο τις αγγλικες ομαδες
εχει αγγλικο στυλ παιχνιδιου πλεον ?

Οχι την Σεβιλλη ρε.Μια χαρα ομαδα!

Έτσι,διπλό στη Χερέθ αύριο και κυνήγα μας Σεβίλλη!:slight_smile:

Μπιλμπάο λόγω νοοτροπίας.

Μονο Ισπανους Βασκους, ουτε καν τους Γαλλους!Κραξιμο που ετρωγε ο Λιζαραζου…

Το περίμενα πως δεν θα περνάγαμε από Deportivo.Αλλά ρε γαμώτο δεν το περίμενα να το γυρίσουν από 0-2[-X.
Και ίσως πρέπει να ξανασκεφτούμε το ενδεχόμενο παραμονής του Zigic.

Depor - Depor ! :drunk:

Ερχομαστε ρε ! Ειμαστε κατι χιλιομετρα μακρια αλλα θα φτασουμε καποια στιγμη.

Δεν εχω καποια προτιμηση συγκεκριμενα,συμπαθω την ατλετικο μαδριτης κυριως απο τοτε που επαιζε ο τορες.:stuck_out_tongue:

Για την ρεαλ τι να πει κανεις,250 εκ ευρω να ξοδευεις κ να μενεις εξω απο τη φαση των 16,να χανεις 2 φορες απο τον αιωνιο αντιπαλο την μπαρτσελονα,αν χασεις στο τελος κ το πρωταθλημα…:!::!:

ποσο μεγαλο λαθος ηταν τελικα η μεταγραφη του μπενζεμα αντι του βιγια…

η μονη ελπιδα που μας εχει μεινει για πρωταθλημα ειναι το δυσκολο προγραμμα που εχει η μπαρτσελονα…αλλα δεν πολυελπιζω, δεν σταματαει με τιποτα τωρα, εκτος αν τραυματιστει ο μεσι…

Ο Μέσι είναι πάρα πολύ μεγάλος παίκτης, αλλά με την κεκτημένη ταχύτητα που έχει, η Μπάρτσα και χωρίς αυτόν δεν χάνει:):!:

διαφωνω,φετος ειναι τοσο εξαρτημενη απο το μεσι οπως η united πριν 2 χρονια με τον κριστιανο… μεχρι περσι ηταν οπως λες γιατι ειχε τον ετο κ τον ανρι 1 χρονο νεοτερο… ο ζλαταν με τον πεδρο δε νομιζω να μπορουν να ανταπεξελθουν μονοι τους στο ch l αλλα κ στα εκτος εδρας στη ισπανια…

[SIZE=“5”]MONO [/SIZE]

ΈΕΕΕΕΕΕΤΣΙ…Μας κόψανε και από UEFA τη διαιτησία μου μέσα…

Πάρε και μία γαμάτη φωτογραφία.

Ωραίος, αλλά από μένα για λόγους συναισθηματικούς/νοσταλγίας πάρε κάποιους άλλους κύριους, ελπίζω να τους ξέρεις!

Αχ…O Mendietta ήταν παίχτης…