Primera Division

Ζω και αναπνέω για ένα πράγμα. Να φτάσουμε στο παιχνίδι του Καμπ Νοου και να παίζεται το πρώταθλημα. Ας γίνει οτι σκάτα θέλει εκεί. Η ομάδα ζει εποχές '96 ούτως ή αλλως.

…υπάρχει και η συντοπίτησα,που λογικά θα ανέβει:):!:

Εχε κρύο στο -3 8)

Πόσο κάβλα αυτή η αγωνιστική; Και η εικόνα του βαθμολογικού πίνακα αυτή τη στιγμή;

[SPOILER]

[B][SIZE=7][I]ΠΑΛΙ ΜΕ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΕ ΚΑΙΡΟΥΣ, ΠΑΛΙ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΘΑ ΝΑΙ[/I][/SIZE][/B][/SPOILER]

Έτσι, έτσι.

Εκτός από το “θαύμα” της Ατλέτικο, μεγάλο ρισπέκτ και στον Ερνέστο που έφτιαξε με συνοπτικές διαδικασίες ομάδα για Τσουλου. :wink:

Πολυ ομορφη Ρεαλ με τραμπουκισμος και εκτος φασης χτυπηματα στον Ντιεγκο Κοστα απ την αρχη του ματς. Κλασσικα. Και ας βρεθει καποιος να κοψει το ποδοσφαιρο στον Πεπε επιτελους

edit, εκανε ενα σουτ ο Ντι Μαρια απο την αριστερη γωνια της περιοχης και η μπαλα κατεληξε πλαγιο αουτ στα δεξια :σταυροκοπημα:

μετά από αυτό βάλτε ολυμπιακό παναθηναϊκό…

λες ρε ατλετικο…???

*καύλωσα την ζωή μου…

[B]The dirty side of El Clasico - Fights, Fouls, Dives & Red cards [/B]

Εάν δεν κέρδιζε η Μπάρτσα, νομίζω πως θα έπρεπε να πανηγυρίζαμε την κούπα σήμερα. Απ’ότι φαίνεται όμως δν το παρατάνε οι Καταλανοί, οπότε όλα παίζονται. Το δύσκολο έφυγε πάντως σήμερα παλικαρίσια.

Έβλεπα σήμερα το ματς με τον χρήστη hopeto και έζησα το ανεκτίμητο θέαμα να τον βλέπω να θέλει να νικήσει η Ατλέτικο (για να μην το πάρει πάλι η Ρεάλ η Μπαρτσελόνα προφανώς, άκου “γιατί”) αλλά παράλληλα σε στιγμές που πλησιάζαμε το γκολ να του βγαίνει αυθόρμητα το συναίσθημα του βαλενθιάνου και να λέει “όχι ρε πούστη μου”, μέχρι να επανέλθει σε viva Atletico mode και να προσθέτει “ντάξει πάλι καλά…” :lol:

<3<3<3

I was confused.

Τωρα που η Ατλέτικο έχασε αν η Ρεάλ κάνει μονο νίκες στην ισοβαθμία το παίρνει λόγω καλύτερης διαφοράς τερμάτων ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ακόμα χειρότερα: το παίρνει με τουλάχιστον 3 βαθμούς διαφορά ό,τι και να κάνει η Ατλέτικο (έχει δύο αγώνες λιγότερους).

Κρίμα για την Ατλέτικο, έκανε πολύ μεγάλη προσπάθεια φέτος να σπάσει το δίπολο.

Μετράνε τα μεταξύ τους και το παίρνει η Ατλέτικο. Η οχι? ^^

Πολύ κούραση σήμερα, το βλέπω δύσκολο να κάνουμε δυο νίκες.

Ελα μωρή Βαλένθια κανε το θαύμα σου το βραδυ. [-o<

To δινει το ματς την τελευταια αγωνιστικη ή Μπαρτσα ή οχι?

Μωρέ θα το δώσει. Αλλά αν η Βαλένθια (η οποία btw είναι εντελώς αδιάφορη) δεν αντέξει το βράδυ στο Μπερναμπέου, δε θα έχει και πολλή σημασία.

Ετσι οπως τα λεω ειναι. Μετράνε τα μεταξύ τους.

Κουιν εαν η Μπαρτσα παρει και τα δυο τοτε το παίρνει με μια γκελα της Ρεαλ. Οποτε δύσκολο εκτος εαν την τελευταία η ρεάλ κερδίζει 4-0 στο ημίχρονο ξερω γω…

Εγω υποθέτω οτι δεν θα θελει να βγει τριτη η μπαρτσελονα. Τωρα τι να πω.
ΥΓ Γκράχε έλεος με την ομαδα σου στην Αγγλία.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Να παρει αυτο το πρωταθλημα η Μπαρτσελονα και θα τα εχω δει ολα!

Γράκχο καπου τα χεις μπερδέψει.

Η Ρεαλ εχει Βαλενθια εντος, Βαγιαδολιδ εξω, Θελτα εξω και τελευταια γωνιστικη Εσπανιολ μεσα. Χωράει μια γκέλα (plizzzz)