Primordial Live In Greece!

Αυτα ειναι. Ελα, να ξημερωσει η αυριανη μερα, να δουμε κι εμεις. Μια χαρα το σετλιστ.:drunk:

πλησιαζει πλησιαζει πλησιαζει πλησιαζει πλησιαζει…8) οι φορουμιστες πωσ ξεχωριζουν?

Αν δεις κάτι τυπάδες με μεγάλα γυαλιά μυωπίας, κοντά μαλλιά με πολύ ζελέ και χωρίστρα στη μέση, να φωράνε πουλοβεράκια με πουκάμισο από μέσα, τότε είμαστε εμείς.

Μην ντραπείς να έρθεις να μιλήσεις

This is blasphemy! :thumbdown:

Το πιο ωραιο ειναι οτι την Παρασκευη στο Up The Hammers εσκασαν μυτη οι Primordial και δεν τους καταλαβαν και πολλοι!!:lol:

Ο Alan φαινετε φοβερος τυπος,περασε απο τους παγκους με τα cd και εκανε τα ψωνια του,πραγματικος metalhead!Χτυπησε 2 cd Manilla Road και κατι αλλες HeavyMetaλλιες!Ενω φορουσε και μπλουζα Rotting Christ…ετσι κι αλλιως το εχει πει οτι ειναι μια απο τις αγαπημενες του μπαντες!

Ευτυχως καταφερα και εβγαλα φωτο μαζι του χωρις να φοραει corpsepaint!:lol:

ρε μαγκες τι ωρα τελειωσε??

χαχα,δεν ξερω αν ειναι αλλα εσπασαν την μονοτονια στο τελος τουλαχιστον:D

signal05 κατα τις 12.20 αν θυμαμαι καλα

Παρτε κι αλλο.

Παρτε και λιγο Mael Mordha

που ειναι οι Angesvein?:? :?

δεν θυμαμαι ακριβες ονομα και βαριεμαι να το ψαξω

Agnesvein.
Σιγα μην τους εβγαζα και φωτο ρε.Βαρεθηκα να πουμε.

ο μπασιστας τους ηταν σαν ταβερνιαρης ή τελος παντων σαν να δουλευε σε γυραδικο

μου θυμιζε εναν που δουλευει στον γυρο της Αριστοτελους , πφφφφφφφφφ…

Καλά να περάσετε σήμερα…:frowning:

Θεικές οι φώτος ρε Θέριο!

Εντακει κρατηστε μια στολη και για μενα…Ετσι ειμαι απλα το πουκαμισο το αφηνω απεξω ακομα…:smiley:

για πειτε και οι Αθηναιοι πως ηταν και σε σας κατω…

Χαλια.
Αθλια αποδοση και η μουσικη τους ειναι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ σαβουρα.

[SPOILER]Μια απο τις τρεις καλυτερες συναυλιες της ζωης μου. Δεν ξερω τι ωρα αρχισε, δεν ξερω τι ωρα τελειωσε, το μονο που ξερω ειναι οτι για τετοιες εμπειριες ζω. Αλαν σ’ ευχαριστω απο την καρδια μου.

HAIL TO EIRE!!

O Alan:

To setlist:

[SPOILER]

[SIZE=“8”]+ Burning Season[/SIZE][/SPOILER]

Και οι υπογραφες:

[/SPOILER]

Μετά από Μετάλλικα και Τουλ, η καλύτερη συναυλία που έχω πάει. Ήταν καταπληκτικά. Δε νομίζω πως μπορώ να γράψω πολλά παραπάνω τώρα ;Ρ Τα δικά μου λάφυρα είναι: Μια μπαγκέτα, υπογραφή του Alan στο εισητήριο, και οι στίχοι του Empire Falls (τους οποίους μου έδωσε ο κρισπ)
Άντε να μας ξανάρθουν!

Πωπω τι ηταν αυτο που μας βρηκεεεεεεε.
Τι να πεις, οτι το Empire Falls ειναι το καλυτερο μπασιμο συναυλιας EVER? Οτι στο Gallows Hymn ανατριχιασαν και οι πετρες (ακομα το θυμαμαικαι ανατριχιαζω) τι να πεις πραγματικα. Τα λαηβ τους ειναι προτιστως συναισθηματα και πως στο διαολο να περιγραψεις τα συναισθηματα?

Btw Ενα μεγαλο μπραβο και στα παληκαρια τους Mael Mordha, πρωτη φορα βλεπω mosh pit σε σαπορτ (ζητημα να τους ηξεραν 5-6, συμπεριλαμβανομενου εμενα και του Angmar:D ), αφου ο τυπας κατεβηκε να τραγουδησει στο κοινο και ξεκινησε ενα πιτ, οπως ειπε οταν καταφερε να ανεβει στην σκηνη “it was a bit more than i expected”:lol: Ελπιζω να τους ξαναδουμε και αυτους συντομα.

Angmar περιμενω αποθεωτικο report:D

Καταπληκτικοι και οι Mael Mordha.
Αξιζει και με το παραπανω να ασχοληθουμε μαζι τους!

ο μπασιστας τους ειναι πολυ μουρη!! μου θυμιζει τον Πιερλουιτζι…

Δεν υπηρχε το σημερινο, πολυ καλυτεροι απο οτι περιμενα(και περιμενα πολλα).Καλος ηχος, Alan σε κεφια(ή ετσι μου φανηκε, νταξει θεουλης:bow: ), σετλιστ αναμενομενα ικανοποιητικο και κοινο με ορεξη. Αν δεν κανω λαθος παιξανε 1μιση ωρα.

Οι Mael Mordha επισης καλοι, αν και δεν τους ειχα ακουσει.