Primordial Live In Greece!

Φυσικά και θα έρθεις:!:

Κι εγώ παίζει να είμαι μόνος και να 'μαι στην παρέα του rocking :!:

Αύριο πάω για εισητήρια.

Ετσι και αλλιως εγω δεν μιλαω με τους φιλους μου στην διαρκεια της συναυλιας, στον κοσμο μου ειμαι, ειδικα στους Primordial :smiley:

Τώρα ακούω το Coffin Ships και αποφάσισα… Δεν στερώ από τον εαυτό μου αυτή τη συγκίνηση…!!!

ok τον πεισαμε αυτον!!!:smiley: :smiley: :smiley:
επομενοοος…
:lol: :lol:

Oι μερες περνανε γρηγορα.Η Κυριακη ειναι κοντα !
Αντε να τους δουμε για δευτερη φορα.Η πρωτη δεν ηταν αρκετη.

H Κυριακη μπορει να ειναι κοντα,αλλα το Σαββατο ειναι ακομα πιο κοντα!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και γω το τσίμπησα το εισιτηριάκι:yahoo::yahoo:.Πάντως αρκετή κίνηση βλέπω ελπίζω να μαζευτούμε πολλοί.Στην προηγούμενη συναυλία τους είχε κόσμο??

αν θυμαμαι καλα την προηγουμενη στη σαλονικα ειχε καμια 200 με 250…

Νο 164

ποιος αλλος πουλαει εκτος απο νο ριμορς?

απο τι βλεπω θα παει αρκετος κοσμος απο το ροκιν

Μάλλον δε θα έρθω.

No 225 :smiley:

Νο 192:)

To τσιμπησα και γω!220!το πηρα απο ticket house μιας και δεν προλαβαινα απο no remorse αν και επρεπε γιατι ειναι ρησπεκτ δισκαδικο!!
Να μην εχει αθλιο ηχο να μην εχει αθλιο ηχο να μην εχει αθλιο ηχο να μην εχει αθλιο ηχο:roll:

το 163 εχω νομιζω. ες αυριον τα σπουδαια οπως λενε

χαχα

το επομενο απο το δικο σου πηρα ε??

ετσιιιιιιι

burn the pelekoud

196 for me :!:

Λιγες ωρες μεινανε.Θα ασπρισει το 8ball ρε.

Πειτε κατι ρε…

Ζειτε?:-s

Γκαβλες και ανατριχιλες.Θεοι.Τελος.
Απιστευτα εκφραστικος και κινητικος ο Αλαν,τα ζουσε κυριολεκτικα τα κομματια.Στο [SIZE=“4”]The Coffin Ships[/SIZE] παιζει και να δακρυσε.

Aπιστευτα γκαντεμης μετα το λαηβ,πηγα στο καμαρινι τους και ο Αλαν ειχε ηδη φυγει για το ξενοδοχειο:!:
Και οι υπολοιποι ετοιμοι να φυγουν ηταν,γιατι αυριο εχουν ταξιδι με το τρενο(το αργο μαλιστα!!),παλι καλα που τους προλαβα τουλαχιστον.

Σετλιστ

[SPOILER]Empire Falls
Gallows Hymn
Sons of The Morrigan
Song of the Tomb
Autumn’s Ablaze
No Nation on This Earth
As Rome Burns
The Coffin Ships
Heathen Tribes

Gods to the Godless
The Burning Season[/SPOILER]

Nα γκρινιαξω κιολας,δεν ακουσα καποια που ηθελα σαν τρελος The Gathering Wilderness,End of All Times,Traitor’s Gate,Golden Spiral,To Enter Pagan,αλλα νταξει.
Τσακιστειτε να πατε ρε βλαμμενοι.Εξαιτιας σας εχασα και τον Αλαν γαμω την τυχη μου γαμω.

δεν εχω να προσθεσω τιποτε απο αυτα που ειπε ο Θεριος
ο Αλαν ειναι μαζι με τον Ααρον των My Dying Bride ο πιο εκφραστικος φροντμαν που υπαρχει
απολαυστικη βραδια
τιποτε αλλο…

κορυφαια στιγμη για μενα τα ΔΑΚΡΥΑ του Αλαν στο Coffin Ships …Ανατριχιαστικο…

ο ηχος ειχε καποια μικροπροβληματα , ο Αλαν συνεχεια εκανε παρατηρηση στους αρμοδιους για να τον χαμηλωσουν ειτε να τον ανεβασουν μετα απο καθε τραγουδι

μικρο παραπονο

που ειναι το αφτερ σοου παρτυ βρε που μας ελεγαν? μην μας πορωνετε τζαμπα

μεγαλο παραπονο

θα ξαναπαω το καλοκαιρι εκτος απροοπτου σε συναυλια…θα αργησει γαμωτο

εντιντ

ξεχασα τα 2 σαπορτ (και συ Therion)
οι Agnesvein (αν το γραφω σωστα) με κουρασαν αλλα στο τελος φωναξαν εναν τυπα (?)να τραγουδησει (να ουρλιαξει μαλλον) και παιξανε το Equimanthorn απο Bathory!!!

οι Mael Morda μαμησαν!! ο τραγουδιστης τους εχει φωναρα και ειναι θεουλης!!Κατεβηκε και τραγουδησε στο κοινο κατω , αφου εκανε μια βολτα σε ολο το μπαρ . Μορφη!!Κερδισαν πανευκολα το χειροκροτημα μας.