Primordial Live In Greece!

Ξέρει κανείς τι ώρα θα βγούν οι Primordial στο περίπου? Λογίκα όμως θα έχει γίνει sold-out η συναυλία μέχρι τότε…

Για να γινει sold-out βεβαια πρεπει να βγουν και τα εισιτηρια.

'Οντως…
Ξαναπερασα σημερα απο No Remorse και Τicket House αλλα τιποτα… Ουτε αυτοι ξερουν ποτε και αν τελικα θα τους ερθουν. Ρωτησα και για την απορια σας, ποια θα ειναι η τιμη στο ταμειο αν τελικα δεν υπαρξει καθολου προπωληση αλλα και γι’αυτο επικρατει μαυρο σκοτος…

Μαλακια, το σκεφτομουνα σοβαρα και για Θεσσαλονικη αν μπορουσα να παρω αδεια αλλα χωρις προπωληση δεν το ρισκαρω… Να φτασω μεχρι εκει και να φαω κανα τρελο ακυρο, τι λες τωρα.:-s

μολις τωρα τσιμπησα το χαρτακι…ηδη βγηκαν σημερα στον πατση.17 ευρω στο eightball.οι πορτες ανοιγουν στις 8 αλλα η συναυλια αρχιζει 8,30.

επιτελους!!
αντε θα παω αυριο μεθαυριο να το παρω

Καλα σε εμας θα ξεκινησουν στις 22 00?Το πρωι θα φυγουμε δλδ?

Οχι γαμωτο κι ελεγα να παω σημερα αλλα μετα σκεφτηκα σιγα μη βγηκαν.Αυριο εχω φυγει!

Μόλις κυκλοφόρησαν NO REMORSE!!!:roll:

ΧΑΑΑ πηρα εισιτηριο!:smiley: :smiley:
Νο 142,νταξ,αν οντως εχουν πουληθει τοσα σε μια δυο μερες παει καλα η προπωληση :stuck_out_tongue:
Αλλα μαλλον θα ειναι απο τυχαιο μπλοκ…

Για διαρκεια σετλιστ παντως δεν ειμαστε 100% σιγουροι,γιατι οι τελευταιες τους εμφανισεις ειναι σε φεστιβαλ.Τα παρακατω παντως ειναι μαλλον σιγουρο οτι θα παιχτουν,ειναι αυτα που παιξαν στο Ragnarok στη Γερμανια τελη Μαρτιου

Empire Falls
Gallow’s Hymn
Sons of the Morrigan
As Rome Burns
The Coffin Ships
Heathen Tribes
Gods to the Godless

το τσιμπησα και γω!!! :smiley: :smiley:

Me too, No 163, ΑΝΤΕ ΝΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕΕΕΕΕΕ :wink:

Ωραια, γαμανε ολα!! Να κοτσαρουν και κατιτις απο τα προηγουμενα επη τους και ειμαστε κομπλε.
Πηρα κι εγω εισιτηριο.

Θα παίξει σολντ άουτ; Αν είναι να πάω αύριο κιόλας να πάρω… Το setlist γαμάει :smiley:

Νο166 & getting ready…

ΡΕ γαμώτο δεν έχω με ποιον να πάω. όνος μου βαριέμαι, οπότε παίζει να τους χάσω…

FUCK!!!

Να πας με τα παιδια του φορουμ.Απαγορευται να το χασεις.

Το ξέρω πως απαγορεύεται… Θα δω…

ε ναι ρε καλα σου λεει!δεν ειναι λογος αυτος για να τους χασεις.ελεος.στην τελικη τραβα μονος σου…
ακου βαριεσαι,ντροπη!!!
8O 8O 8O

ε ναι σωστά
τι να πούμε κ μεις που δε θα πάμε λόγω χρημάτων?

Κι εγω στην προηγουμενη των Primordial μονος ειχα παει.
Ετσι κι αλλιως μια μεγαλη παρεα ειμαστε ολοι.