Primordial Live In Greece!

Αυτο αποκλειεται. Πιο πιθανο ειναι να μεταφερουν για μια μερα το Up The Hammers. Οι Primordial εχουν σιγουρο κοινο.

Γαμωτο, θελω να δω Cage. Βγαλαν απιστευτη δισκαρα.

Primordial Primordial Primordial !!!
Aυτα ειναι γ@ματα νεα!Γιεα.Ανυπομονω!

Σωστος 8)

[SIZE=“7”]ΡΕ ΘΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕ[/SIZE]

!!!

ρε μαγκες τι χωρητικοτητα εχει αυτο το μαγαζι?

[FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]
http://www.metalblade.de/index.php?mod=tour 8) [/SIZE][/FONT]

Ξερω γω… πανω απο 400 ατομα θα ειναι καπως αποπνυκτικα… και πολλά λεω.

Πωπω μλκ, δεν μπορω να περιμενω λεμεεεεεεεεεεεε :smiley:

Στον ΑΝ παντως την προηγουμενη φορα ημασταν πολυ ανετα…

Ο ηχος ηταν τρισαθλιος ομως. Στο Underworld εχει καλο ηχο εχω την εντυπωση.

Νταξ, θα λιωσουμε λεμε :smiley:

Στο underworld γενικα εχει κακο ηχο αλλα η τελευταια συναυλια των Saturnus αλλαξε δραματικα τις εντυπωσεις μου.

Και ξερετε ε… οταν βγουν τα τικετς, παμε και παιρνουμε νωρις - νωρις μη φαμε καμια νιλα… Ο χωρος ειναι μικροτερος του An…

Μπα τι νιλα…πρωτη φορα θα νε που θα μπουν υπεραριθμοι σε συναυλια…και στη συγκεκριμενη πιστευω πως θα εχει αρκετο κοσμο!

Χεχ. =)

Όπως πρέπει επιστροφή στις συναυλίες. Μου χουνε λείψει και τέτοια. Θέριον έρχεσαι Αθήνα 100%.

8O 8O 8O 8O 8O

[SIZE=“4”]We’re Primordial from the Republic of Ireland!!!
:metal: :metal: :metal: :drunk: :drunk: [/SIZE]

Οχι ρε φιλε, γιατι μου το κανετε αυτο τωρα? Μακαρι να παιξει καμια αδεια απο το στρατο εκεινη τη μερα γιατι θα τρελαθω…

Πω ρε οταν θα μπουν τα Coffin Ships,Gods to the Godless θα πεσει τρελη ανατριχιλια.
Και στην εισαγωγη του Traitors Gate θα τα σπασουμε ΟΛΑ.

PRIMORDIAL ΡΕ!

Το Gallows Hymn ξέχασες :band:

Ε καλα αμα τα πω ολα θα χυσω.

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Πωπω μλκ, της πουτανας θα γινει 8)

Προπώληση για το Live Της Θεσσαλονίκης θα γίνει??
(Γιατί ο χώρος είναι εξαιρετικά μικρός για να είσαι σίγουρος ότι θα βρείς εισητήρειο απέξω απ`όσο γνωρίζω…)

Ρε μάγκες έστειλα msg στον Alan στο myspace να του πώ ότι γουστάρουμε που θα έρθουν Ελλάδα ξάνα καιιιι οτι θα τα σπάσουμε απο τον ενθουσιασμο μου και μου εστειλε πίσω και είπε ότι πρώτη φορά το ακούει απο το στόμα μου ότι θα παίξουνε ελλάδα.

Μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος ???

Ποιος το διοργανώνει ? Υπάρχει καμιά ανακοίνωση απο την διοργανώτρια εταιρία ???

:-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k

http://www.metalblade.de/index.php?mod=tour

[FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]Τώρα αν η Metal Blade γράφει ανακρίβειες στο σάιτ της είναι άλλη υπόθεση και για το λόγο αυτό ανεβάσαμε το νέο με επιφύλαξη και ερωτηματικό. Εκτός κι αν με τον τρόπο αυτό προσπαθεί να “ψήσει” διοργανωτές από Ελλάδα. Το γεγονός πάντως πως αναγράφει ημερομηνίες και τα μαγαζιά που θα εμφανιστούν λέει πολλά νομίζω…
[/SIZE][/FONT]