Primordial Live In Greece!

Ε κι εγω εστειλα μεσατζ και δε μου απαντησε :frowning:

Μη μας κανουν κανα χουνερι και ειναι μουφα η φημη ε.Εχουμε καυλωσει τρελα.
Να τους φερουμε μονοι μας ρε.
Απο 10 Ευρω ο καθενας καλα δεν ειναι?Μαζευομαστε εκει 300-400 ατομα και τσακ,τους φεραμε.

ΡΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ PRIMORDIAL!
PE EVERY EMPIRE WILL FALL PEEEEEEEEEEEEEEE!

Εγω τους ειχα δει το 2003.Αχ εποχες !Ειχαν ξεκινησει με heretics age αν
θυμαμαι καλα.

Εγώ είμαι δυσπιστος μέχρι να δώ ανακοίνωση απο την μπάντα, απο το booking τους η από διοργανώτρια εταιρία!

Ξενέρωμα τρελό πάντως αν δεν ισχύει.

Μακάριιιιιιιιιιιιιιιι !!! να ισχύει όμως :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κανα νεο?
Η μπαντα το εμαθε η ακομα? :smiley:

Πάρα πολύ καλή φάση! Αν βάλουν και Zemial για support, ακόμα καλύτερη.

μηπως ξερει κανεις για εισιτηρια?

μόνο για την 8 έχουν μείνει

δεν με χαλαει :!:

XOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ.ΝΑ ΡΕ.

Irish dark metal masters PRIMORDIAL will play two concerts in Greece in April. Support on the shows will come from MAEL MORDHA.

The dates are as follows (venue details to be confirmed):

April 12 - Thessaloniki, Greece - [to be announced]
April 13 - Athens, Greece - [to be announced]

According to the band "tickets will be [priced] less then 16 euros, just like [vocalist Alan ‘Nemtheanga’ Averill] promised in the Greek media."

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=90710

Την εχω βγαλει εξω και την παιζω ρε γαμωτο ρε.
PRIMORDIAL ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ.
ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ.

ΚΑΛΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ;

ΠΣΣΣΣΣΣΣΣ! ΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕΕΕΕ!!! ΛΕΣΣ ΔΑΝ ΣΙΞΤΗΝ ΓΙΟΥΡΟΣ!!! ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ!
ΚΑΙ ΜΕ MAEL MORDHA…ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ…ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ…ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΝΙΡΒΑΝΑ…ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ…ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ!:drunk: :vibrate: :vibrate: :vibrate: =D> :yahoo: :yahoo: :yahoo: :band: :metal:

Primordial με Mael Mordha? Οχοχοχοχοχοχο αυτα ειναι, fasten your seatbelts, ΘΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ ΩΡΕΕΕΕ!

Παιδες δωστε ινφο στον λαο για τους Mael Mordha.
Primordial ! Primordial ! Primordial ! Αουα !!! 8O :vibrate:
Τι σεξουαλικη τιμη ειναι αυτη ?

Τσεκαρε εδω http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=47492830 , πολυ καλη μπαντα για τους Ιρλανδοπληκτους σαν εμενα ειδικα :smiley: Εχουν πολλα κοινα με Primordial, ειναι και κολλητοι αλλωστε :wink:

Θα είμαι Γαλλία τότε#-o :frowning:

Πολύ καλή φάση.
Με 5 μπύρες και κανα δυό σουβλάκια, θα υπάρχει και πακέτο VIP για τους χαρντκορ φανς!!!
Και με επιπλέον μισό ταψί παστίτσιο, θα μπορεί κάποιος να παρακολουθήσει και τις πρόβες.*

  • (για Σαλόνικα, τρίγωνα πανοράματος).

Η πλαστιγγα εγειρε προς primordial τελικα:lol: …Καλα αν ισχυει οντως αυτο με τα εισητηρια ειναι και πολυ μαγκες!Γιατι φοβερη μουσικη και δηλωσεις κανουν κ αλλοι!..Up the hammers θα τα πουμε του χρονου:roll: :frowning: 8)
Αφου δεν ερχονται και οι slough feg…

με 5 κιλα λαδι (καλαματας) μπαινει το ονομα σου στον επομενο δισκο τους

με 5 κιλα σπανακοτυροπιτα και εγχωριο κοκκινο κρασι γραφεις στιχους για ενα κομματι τους
και με 5 κιλα ακομα τυροπιτα και εγχωρια ρετσινα τραγουδας κιολας το κομματι

Η τιμη δεν υπαρχει, ειναι ψεμα.
Πραιμορδιαλ:drunk: