Primordial Live In Greece!

Τους εχω ψαξει αρκετα αλλα δεν μ’εχουν κερδισει ακομα. Παρ ’ ολ’ αυτα σκεφτομαι να παω μονο και μονο για να στηριξω την τιμη (οσο κι αν αυτο νοηματικα δεν ακουγεται σωστο :p)

Τι βλακας αυτος ο Nemtheanga.
Βαζει 16 ευρω εισιτηριο και μετα δινει αυτογραφα και μιλαει με τους fans στο τζαμπα.

Πλάκα με κάνεις!! Και οι θεούληδες οι Mael Mordha? Αν ισχύει η τιμή δε χάνεται με την καμία λέμε!!

Tragedy’s Birth :metal:

Είσαι Θεός!!! Προσκυνώ!!! :bow:

Εννοείται πώς θα είμαι και εγώ σε αυτό το live… Ειλικρινά σοκαρίστηκα όταν άκουσα τη τιμή των 16?. Αδυνατώ να πιστέψω ότι τους φέρνει κάποιος από τους γνωστούς διοργανωτές. Είμαι πολύ περίεργος να δω ποιος τους φέρνει…

ΥΓ. Τα σουβλάκια με τζατζίκι ή χωρίς?

To που θα γινει το λαιβ δεν ειναι γνωστο ετσι ?
Ο Θεριος εκανε account στο Blabbermouth για να σχολιασει για το λαιβ ? :stuck_out_tongue:

Τι λέτε ρε. Τι εισιτήριο είναι αυτό :expressionless:
Πω, θα πάω και στις 2 αν είναι έτσι ε ;Ρ

Το ψηνω σοβαρα να παω και Σαλονικα, αν δεν παιζουν μαλακιες με δουλεια εκεινη την εποχη!
Αν τελικα το εισητηριο ειναι στα 16, μετα απο δικη τους παρεμβαση, ειναι πολυ μεγαλυτεροι μαγκες απ’οτι φανταζομουν :wink:
Το σημαντικο ειναι οτι θα λιωσουμε ομως!!!
Angmar, μολις μαθεις τιποτα για εισητηρια ειδοποιησε ρε? Και καποιος να το πει και στον ναυτη τον Ulver, βλεπω να παθαινει κανα εμφραγμα :smiley:

Βασικα δυσκολο για Σαλονικα. Βλεπεις αρχικα ειχαν ανακοινωθει για 11 και 12 απριλη (ενω τελικα παιζουν 12 και 13). Λυπαμαι αγαπητε αλλα… CAGE…:smiley:

Ουστ ρε true metal brother of steel να’ουμ :smiley: :smiley: :smiley:

Ακου λιγο Blind Guardian ρε φιλαρακο μπας και στρωσεις! :smiley:

Ειναι καλοι ε. Θα σου αρεσουν. Δε ξερω βεβαια αν τους εχεις ηδη τσεκαρει.:stuck_out_tongue:

Πλακα πλακα με βολεψε και μενα αυτο…γιατι την 2η μερα καιγομουν να δω!Αλλα και παλι θελω να παω την πρωτη μερα στο Hammers…μαλλον θα τα συνδιασω και παλι αλλα τουλαχιστον θα απολαυσω την 2η μερα σαν ανθρωπος!Ελπιζω να το πανε σε πιο μεγαλο χωρο γιατι δεν γουσταρω να μας στιβαξουν στο U/W…

Χμ. Για την πρωτη μερα δυστυχως δε το κοβω. Δηλαδη 2 μπαντες με εψηναν, και η μια ακυρωσε.

Θα περασουμε παντως ενα σουπερ διημερο.

Aν τελικα ισχυσει αυτο βλεπω επιτροπη με gene simmons κλπ να τους στελνουν επιστολη οτι χαλανε την πιατσα:lol:

Εχω ακουσει το τελευταιο τους ρε, A Twist In The Myth, τα σπαει, το καλυτερο τους!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8)

Προπώληση για Θεσσαλονίκη ξέρει κανείς πότε αρχίζει??

primordial ρε νουνια . μας τα εχουν κανει τσουρεκια με τους kiss . μαλλον θα τους δω και εγω . μεγαλη καυλα αυτη η μπανταρα . αντε 2 μηνες ακομα :!: :!:

Σορρυ για το οφφ τοπικ.

Τι λε ρε φιλαρακο. ΑΝΑΤΟ φορ πρεζιντεντ:!: :lol:

Οχι νταξ χαλαρωσε,τοσο καψιμο δεν παιζει :lol:
Ακομα δεν ξερουμε που θα γινει το λαηβ γαμωτεν.

2η σελιδα???
ΕΛΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΣΤΕ!

Κανα νεο ποτε βγαινουν τα tickets?

Δεν εχει ακουστει κατι εως τωρα. Λογικα θα το μαθουμε εγκαιρως…:-k