Primordial - To Τhe Νameless Dead

προσκυναμε ( :bow2: ) και ήδη το τιμαμε. :wink:

:bow: :bow: :smiley: :smiley:
8)

αντε 20κατι μερες ακομα … αντε περνανε σιγα σιγα.
και γαμω τα εξωφυλλα.:bow2: :bow2:

λοιπόν η φώτο είναι φρέσκια, 10-15 ημερών και είναι promotional photo για το νέο άλμπουμ…enjoy

Tracklist:

  1. Empire Falls
  2. Gallows Hymn
  3. As Rome Burns
  4. Failures Burden
  5. Heathen Tribes
  6. The Rising Tide
  7. Traitors Gate
  8. No Nation On This Earth

απο το metalstorm ειναι η πηγη αλλα εσβησα καταλαθος το λινκ:?

τη ξαναβρηκα :smiley:

ποιο από αυτα θα είναι άραγε το νέο Coffin Ships…:respect: σε μια εκ των μεγαλυτέρων metal groups των ημερών μας…

The album will also be available as limited first edition in a digi book featuring another design, 40 pages and a bonus dvd of PRIMORDIAL’s performance at the Rock Hard Festival!

Το θελω τωρα!Το λινκ ειναι απο blabbermouth αλλα το εχασα.

καλα δε χρειαζεται. το ειδα και γω. φοβερο πακετακι. οτι πρεπει… :naughty:

μακαρι ολα :naughty: :yahoo:

αν το κατάφερναν αυτό θα έγραφαν τον απόλυτο Metal δίσκο όλων των εποχών!!!

εγω παλι οπως εχω πει περιμενω το δισκο της χρονιας, ο οποιος αν ολα πανε καλα θα φιγουραρει στη κορυφη της λιστας μου. αν ειναι εξ ισου καλο με το gathering wilderness τους εφαγε τους αλλους χαλαρα… για να δουμε…

Ο μοναδικος δισκος που αναμενω μεχρι το τελος του 2007.
Αντε βγαλτε το να παθουμε ψυχικο πατατρακ…:stuck_out_tongue:

το εξώφυλλο της λιμιτεντ εκδοσης

μου αρέσει πιο πολύ από το άλλο, αλλά αρκετά τετριμμένο.

Ε ενταξει.Στην τελικη και σκετο μαυρο να ειναι το εξωφυλλο το
περιεχομενο μας ενδιαφερει.Θυμιζει λιγο το Spirit the Earth…

εμενα σαν εξωφυλλο και αυτο μου αρεσει πολυ … αλλα νταξ ειναι το εξωφυλλο του αλμπουμ της χρονιας. 8) οποτε οσο και τετριμμενο να ειναι ε το περιεχομενο αξιζει . και ελπιζω οτι θα ειναι καλυτερο απο το gathering. :smiley:
καθως οι Ιρλανδοι οσο περνανε τα χρονια γηνονται και σαν μπαντα και σαν μουσικοι ολο και καλυτεροι . αρα πιστευω οτι αυτο θα ειναι το καλυτερο αλμπουμ τους !!!8)

edit : εκτος εαν το ριξουν στη πανκ στα γεραματα

Καταρχην νιωθω την αναγκη να ευχαριστησω δημοσια μετα απο πολυ καιρο τον θεουλη Angmar που με ειχε παροτρυνει να ασχοληθω με την παρτη τους!!:stuck_out_tongue:
Οι Ιρλανδοι ειναι τεραστιοι και το Gathering Wilderness πραγματικη ανατριχιλα… μαλλον θα το χαλασω αν κανω καποια προσπαθεια να περιγραψω τα συναισθηματα που μου δημιουργουνται ακουγοντας το, οποτε σιωπω.:-#
Λετε να μπορουν να βγαλουν κατι ακομα καλυτερο?8O Πωωωω, μακαρι Θεε μου…[-o<
Ελπιζω να εχω λεφτακια να το παρω απο την πρωτη μερα της κυκλοφοριας του. Ειναι βεβαια λιγο ρισκο αυτο, αλλα αμα με απογοητευσουνε το πολυ να μην τους ξαναμιλησω!!:stuck_out_tongue:

Καινούργιο κομμάτι από το ‘To the nameless dead’ ανέβηκε στο myspace της μπάντας:
http://www.myspace.com/fallentoruin
Παιδιά πείτε τι λέει γιατί μου έχει χαλάσει η κάρτα ήχου και δεν μπορώ να ακούσω τίποτα!8O

οι Ιρλανδοί μπλακμεταλ/παγκαν/ντουμ/ ραντομ ταμπελα θεοί PRIMORDIAL ανεβάσανε τραγούδι απο το επερχόμενο δίσκο τους στην σελίδα τους στο myspace.com

μόλις το άκουσα. Το σχόλιο > ιφηξοσθαθφγΕΘΙΑΑΙΒΦΩθΙΘΦΤΙγθβσδξηγβωηοσσβο΄φγβαειυωγβησξωβγαοδσξγωβσόβωγσωγβσδοξω σδξκ

προσκυνήστε >

http://www.myspace.com/fallentoruin