Χρονια πολλα princess_of_the_dawn

Xρονια πολλα και ο,τι επιθυμεις πριγκηπεσσα!:smiley:

[SIZE=“4”]Χρόνια Καλά και Πολλά, Αντωνία!!! [/SIZE] :drunk: :vibrate: :yahoo: =D> :trumpet: :smiley:

Χρονια πολλα μα πανω απ’ολα καλα Αντωνιτchα :slight_smile: :slight_smile:

Πολύχρονη και ευτυχισμένη!!:slight_smile:

Χρόνια πολλά princess. Κeep On Rockin’ in the free world!

Άσχετο: Σαν σήμερα πέθανε ο Jimi Hendrix (1970).

ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!

Να είσαι πάντα καλά, να ακους καλή μουσική κ να βάλεις μυαλό σε ένα βλακόμουτρο που κάνεις παρέα…

ότι επιθυμείς !!!

ΥΓ: τι χαμός γίνεται τελευταία με τα γενέθλια?

=D> χρονια πολλα και πανεμορφα…οι επιθυμιες σου ευχες μου…!!! :smiley:

:trombone: :trumpet:
Ja, må du leva, Ja, må du leva, Ja, må du leva uti hundrade år.
Ja, må du leva, Ja, må du leva, Ja, må du leva uti hundrade år.
Ja, visst ska du leva, Ja, visst ska du leva, Ja, visst ska du leva uti hundrade år.
Ja, visst ska du leva, Ja, visst ska du leva, Ja, visst ska du ) leva uti hundrade år.
“Ett fyraldigt leve… leve du . HURRAH, HURRAH, HURRAH, HURRAH.”:drunk:
:band:
Gratis på födelsedagen min lilla prinsessa!!!
μουατς!:smiley: :smiley: :smiley:

καθότι και εγώ παιδί αυτής της περιόδου Λουκ το έχω φιλοσοφήσει το πράγμα. Είναι λογικό που είμαστε τόσοι πολλοί αυτή την εποχή, γιατί αν αφαιρέσεις 9 μήνες από τώρα πέφτεις μέσα στα κρύα του χειμώνα. Και ως γνωστόν “κρύο, καιρός για δύο” !!!

Να πω ευχαριστώ λίγο θα’ναι…:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Να στε καλα ολοι σας!!!
(Αν τελικά κανω παρτυ μεσα στον Οκτωβρη-γιατί τωρα δε μπορώ-ειστε όλοι καλεσμένοι)

Subtitles please :lol: Καταλαβα το μουατς παντως (τιποτα κρυφα διαβολικα θα ηταν παλι)

Αγαπημενη μου Princess σου ευχομαι χρονια πολλα και σου ευχομαι βεβαια να πορευτεις τον επομενο καιρο που θα ερθει με το Arc of the Dawn , στο σωστο δρομο δηλαδη.

8O 8O
Σιγουρα

Οops τωρα το ειδα #-o Location in the hills of Ireland :bow: Λοιπον ψαχνω για εκκλησακι με θεα τους λοφους να τελεστει το μυστηριον :lol:

Χρόνια πολλά Αντωνία.
Πολύχρονη! Ό,τι επιθυμείς!

Xρόνια πολλά και οτι επιθυμείς princess Αντωνία…:slight_smile:

Xρόνια πολλά Αντωνία!!!Να είσαι πάντα καλά και ευτυχισμένη και να ακούς μια ζωή anathema!:smiley:
Ό,τι επιθυμείς!!

Χρόνια πολλά Πριγκίπισσα! Είθε να είναι η πιο γλυκιά χρονιά της ζωής σου η φετινή κ κάθε χρόνο να γίνεται κ γλυκήτερη!! (υπερβολή ε;#-o :bounce: )

Πολύ γλυκιά η ευχή σου αγαπητή:) Να σαι καλά!:smiley:

Ευχαριστώ κι εσένα Νεφέλη… αν και το να ακουω συνεχεια Αnathema δε θα μου εφτιαχνε τη διαθεση πάντα…:slight_smile:

Γιώργο, Ηλία ευχαριστώ πολύ παιδια:D

Χρονια πολλα και οτι επιθυμεις…:respect: :band: :rockon:

Χρόνια πολλά κορούλα μου, να σε χαιρόμαστε όλοι! Σου εύχομαι να μην αλλάξεις ποτέ και να παραμείνεις όσο εκπληκτικό πλάσμα είσαι και τώρα!