Χρονια πολλα princess_of_the_dawn

Χρονια Πολλα στην πριγκιπισσα του φορουμ μας, να εισαι παντα καλα Αντωνια:)

Αντωνία Χρόνια Πολλα!!!

Σου εύχομαι να έχεις πάντα χαρές, επιτυχίες, όμορφες στιγμές και ελάχιστες στεναχώριες!!!

Χρονια Πολλα Αντωνια!!! Οτι επιθυμεις να το εχεις, πολυχρονη!!!:drunk:

Δεν ξερω ποια ειναι η Αντωνια…αλλα της ευχομαι και εγω χρονια πολλα…Οτι επιθυμεις!!!

Χρόνια πολλά και απο εμένα:D

το χρυσο κοριτσι του φορουμ γιορταζει. χρονια πολλα και καλα στην πριγκηπισσα της αυγης και να ακουει παντα πολυ accept.:stuck_out_tongue:

Χρόνια σου πολλά πριγκίπισσα! ~ :slight_smile:

Χρόνια πολλά στην πιο όμορφη πριγκίπισσα του φόρουμ! Να τα εκατοστήσεις!

Χρόνια πολλά κα εδώ:D Να 'σαι καλά και να έχεις ότι πραγματικά επιθυμείς:D

Χρονια πολλα, ευτυχισμενα με υγεια κι επιτυχιες Αντωνιτσα. Οτι επιθυμεις.

Καλά βρε Red Pyramid, πόσες φορές θα πεις χρόνια πολλά?? :stuck_out_tongue: #-o

Κάτι ξέρω εγώ που σου έδωσα την ανάλογη ψήφο στη φωνή του λαού… :wink: :lol:

κάποιοι τις κάναμε τις ευχές μας σε άλλο τόπικ και μας τις μετέφερα εδώ όλες για να είναι μαζεμένες.

Αυτό πάει στους άλλους. Ο red pyramid απλά την πέφτει στην Αντωνία!:stuck_out_tongue:

Δεν ακούω τίποτα. Πρέπει κάπως να δικαιολογήσω εξάλλου την ψήφο που του έδωσα! ~ :lol:

(είπα και γω, γιατί ενώ πριν δε τις έβλεπα, ξαφνικά μαζεύτηκαν τόσες ευχές μαζί :stuck_out_tongue: )

karvou,ellanor…Δεν φταίω εγώ αν ενώ έγρα;φα την δεύτερη ευή συνχωνεύσατε τις ευχές απ το τόπικ του βαριέμε.

Edit:ωχ,τώρα τις είδα τις απαντήσεις από πάνω

Χρονια Πολλα!!!:slight_smile:

Ρεντ Παϊραμιντ εχω μια φιλη πρωτο πραμα. Αν θες την φερνω στο φορουμ να την γνωρισεις.
Αλλα της αρεσει ο Νοβιτσκι ρε γαμωτο.

Αρκεί να μην της αρέσει ο Γκασόλ,και να δέχεται αγγαλιές,και να θέλει να βλέπει τη πανσέλινο μια νύχτα γεμάτη αστέρια…σε αυτές τις περιπτώσεις μου κάνει:D

αποσύρομαι γεμάτος ντροπή:cry: ,της το δυαίσαμε το τόπικ γενεθλίων της κοπελιάς,κλαψ:cry:

Χρονια πολλα Αντωνια, να βρεις αυτα που ονειρευεσαι και να ακους MCR ο,τι κι αν λενε…

hippy birthday!
να σε παντα καλα να σκοπριζεις χαρα σε ολους με το χαμογελο σου να αγαπας κ να αγαπιεσε!

Χρονια πολλα ρε καφροπρινσες!Πολυχρωμη και παντα χαμογελαστη και ευτυχισμενη!