Pro-pain 21 & 22 οκτωβρίου σε αθήνα και θεσσαλονίκη

Οι hardcore/metalers PRO-PAIN θα βρεθούν στην Ελλάδα τον Οκτώβριο για δύο συναυλίες.

Συγκεκριμένα:

Πέμπτη 21 Οκτωβρίου στο Eightball Club, Θεσσαλονίκη
&
Παρασκευή 22 Οκτωβρίου στο An Club, Αθήνα

Μαζί τους θα εμφανιστούν οι Psycho Choke και οι Tardive Dyskinesia

Περισσότερες πληροφορίες σύντομα…

Της πουτάνας από συναυλίες τον Οκτώβριο, αλλά εννοείται ότι οι Pro-Pain δεν χάνονται με τίποτα!! :thumbup:

Θα ήταν ωραίο να πάει κόσμος πολύς, για να στηρίξει και τους Tardive Dyskenisia

"don’t wanna be nobody’s tool
I ain’t got the time to play the fool
don’t wanna go down in flames
so for now I remain -

I remain"

Κλαίω λέμε…κλαίω!!

Τους άκουγα εποχή Αct of god (ναι επειδή τους αποθέωνε το χάμερ, εποχές ε?), αλλά περιέργως δε τους έχω δει ποτέ. Οπότε γαμώ.

Και αυτό που ειπώθηκε για Τardive ισχύει. Εκτός από το γεγονός ότι είναι μπαντάρα, δε νοείται να περιοδεύουν σε όλη την ευρώπη και να μη στηριχθούν περνώντας απ’τη χώρα τους.

αυτο που εγινε το 99’ με iron monkey, pissing razors & pro-pain σφραγισε με καυτο μεταλο για παντα στην καρδια μου τους τελευταιους και θα στηριζω αυτη την μπαντα οπως μπορω για οσο αυτη υπαρχει.
ρεντ ραμ, το αφτερ της συναυλιας ηταν εξισου συναρπαστικο με το αφτερ των μαστοντον το2007…ετσι για να σκασεις :lol::lol:

ενοειτε μεσα με τα μπουνια!! crush kill destroy!!!

Με την μόνη διαφορά ότι τότε όλοι αυτοί είχαν παίξει σε ένα άδειο (στην κυριολεξία) Woodstock!! 8O Αχ, τί μου θύμησες τώρα… :roll:
Ευτυχώς τις τελευταίες φορές που μας επισκέφθηκαν οι Pro-Pain η προσέλευση ήταν -σχετικά- ικανοποιητική, οπότε μπορούμε να ελπίζουμε ότι θα πάει καλά και αυτή τη φορά!

Πολλες συναυλιες μαζευτηκαν για Οκτωβρη.Δυσκολο να ανεβω.
Θα ηθελα να τους δω γιατι τους ακουω απο τοτε που ημουν πιτσιρικας.

Είχα πάει και εγώ σε αυτό το live και όλές οι μπάντες ήταν καταπληκτικές !!! Φοβερή συναυλία και από τις λίγες φορές που είχα πάει στο Woodstock και ήταν σχεδόν άδειο…[-X

woodstock---->>κυρ Αντρεας—>>> κουζινακι με πατατουλες τηγανητες…

ερωτηση: τα σαπορτ ειναι κ για τις δυο πόλεις??

Tardive δεν είχαν και κάνει και tour με Pro-Pain? ταιράζουν τέλεια…

χαχα… και οταν τελειωνανε εστελνε οποιον θαμωνα ηταν προθυμος να παει, για LAYS απο το περιπτερο! με τα εξοδα δικα του (του κυρ Αντρεα) :wink:

Ναι, οι Tardive είχανε βγεί μαζί τους περιοδεία το χειμώνα Ευρώπη…μεγάλη μπάντα. Και μην ξεχνάμε τους Psycho Choke που πρόσφατα κυκλοφόρησαν δίσκο επιπέδου champions league…check on myspace

…κόλαση το σκηνικό.

Δεν έχω αξιωθεί να τους δω τόσες φορές που έχουν έρθει, οπότε θα τους τιμήσω!

Κάπου πέτυχα το αφισάκι για αυτό.

Είναι Pro-Pain με psycho choke και potergeist τελικά.

Περάσαν και τα χρόνια γέρο μου…
Σαν τώρα είναι που θυμάμαι την μετασχολική μου μπάντα διασκευών. Pro-Pain, Pantera, C.O.C… κάπου στο 2000 αν θυμάμαι καλά…:frowning:

αααααααααααχχχχχχ

μια χαρα μπαινει η νεα συναυλιακη περιοδος!!!θα τιμησω pro-pain μιας και τους ακουγα μικρος οποτε και μια καλη ευκαιρια να τους δω και στο σανιδι!!!:smiley:
και tardive μαζι,τρελο πακετο!!!

Οι Tardive άκυρο μάλλον. Psycho Choke με Pottergeist αθήνα και σαλόνικα Psycho choke και Less than Human!!!

πως ειχα την εντυπωση οτι θα παιζαν οι tardive,?:-k δυνατα τα support νταξ σταθερη αξια!!!less than human ρεεε…αυτοι ειχαν ψιλοχαθει,φοβερη μπαντα!!θυμαμαι το δισκακι τους εσπερνε!!!

τσιμπησα εισητιριακι σημερα!!!κατι μου λεει οτι το live θα μαμησει!!αναμενουμε!!!

Εννοειται οτι θα μαι εκει! Παω και για εισητηριακι σημερα! :D:blues: