Probot

Δυστυχώς απογοητεύτηκα. Μετά από όσα είχα ακούσει και βλέποντας στο track list τα ονόματα που συμμετέχουν περίμενα κάτι το πραγματικά καλό που θα λειτουργούσε σαν συλλογή (πως ήταν η metal opera AINA για παράδειγμα, ένα τέτοιο πράγμα). Τέλος πάντων, μου φάνηκε ότι η όλη προσπάθεια είναι κάπως ανέμπνευστη. Προς το τέλος κάπως μου φάνηκαν ορισμένα κομμάτια ενδιαφέροντα, αλλά τίποτα παραπάνω.

Επειδή ακούγονται όμως διφορούμενες απόψεις για το δίσκο θα ήθελα να ακούσω και τη δική σας γνώμη.

Ego den exo olo to disko alla to 7" me to kommati tou Cronos kao tou Wino (theos)!
Gamane! :twisted: toulaxiston auta ta dio kommatia gamane.
Ta komatia ta exei grapsei o idios anthropos kai exoun to ifos tou ektelesti tous (Wino , Cronos)
Elpizo pos tha einai etsi olo to LP.

Εμένα βασικά το Probot με έστειλε αδιάβαστο,ο δίσκος επιεικώς γαμεί. Τα κομμάτια με τον Warrior,τον Snake και τον Wagner σκοτώνουν.Βασικά όλα σκοτώνουν αλλά αυτά είναι γούστα, για μένα οι Probot αξίζουν!!! 8) 8) 8) 8)

To mono kommati pou exw akousei einai auto tou Cronos,kai gia na eimai eilikrineis,den mu aresei,ligoulaki vareto mou fainetai.Alla epeidh exw akousei polla gi’auto to disko kai diavasei ena-duo kales kritikes,tha frontisw na ton tsekarw.Tha thela na akousw to kommati tou Lee Dorian mias kai eimai fan twn Napalm Death kai twn Cathedral,ki exw akousei oti to sugekrimeno einai endiaferon.

Εγώ πάλι άκουσα αυτό με τον Λέμυ (είδα το βίντεο, αυτό με τις γκόμενες) και ήταν αρκετά καλό μεν, υπερβολικά Μότορχεντ δε… Τι άλλα τραγούδια έχει ο δίσκος και ποιοι παίζουν;