Proclamation - Blasphemophagher - Slaughtered Priest 20/03/10

Οποτε δεν εχει The One υποθετω…Κριμα,τα υπολοιπα δεν με ενδιαφερουν [-X

Συμφωνω…
αν και εγω θα παω στο λαιβ για τη φαση, παρολο που δεν τρελαινομαι για κανεναν!#-o

@Prosatanic: φαντασου τωρα να ανακοινωθει λαιβ:

Enslaved + The One :lol: :stuck_out_tongue:

Χαχαχα
Καλο κι αυτο!Θα μπει μεσα στανταρ αλλα δεν παιζει να πραγματοποιηθει κατι τετοιο οποτε…:?

Εγώ πάντως ελπίζω να πάει καλά το live μπας και δούμε ποτέ κάτι τέτοιο και εδώ:

@ Κρισπ
Εναν έναν και πάρα πολύ σου πέφτουν.
Ψηνόταν (και έψηνε) να φέρει BLASPHEMY ο Βowel αλλά δεν έχω ακούσει κανά νεώτερο.

Χρήστο πραγματικά κρίμα που δεν ανέβηκες Φινλανδία ρε συ…
Τρεις Έλληνες παίζει να μασταν εγώ, ένας φίλος και το παλικάρι απ το Bowel…
Τέτοια συναυλία είναι once in a lifetime χε χε…

Πάμε ρε!! PROCLAMATION - BLASPHEMOPHAGHER !!!

WAR COMMAND!!

p.s. Ας ελπίσουμε κάποια στιγμή να αποφασίσουν κι αυτοί οι Beherit να κάνουν κανα λάιβ γιατί κι αυτούς ήθελε να τους φέρει…

Οντως φοβερο λαιβ μακαρι να γινοταν και εδω κατι τετοιο (αν ελειπαν οι headliners και των δυο ημερων, θα ηταν ακομα καλυτερα!! :naughty: :tomato:)

Αυτό το τρίβια είχα κατορθώσει με επιτυχία να το ξεχάσω μέχρι που το ανέφερες…:frowning: :cry: :cry: :cry:

Το πρωτο Slaughtered Priest (support act) ειναι πολυ καλο παντως. Eternal Goat Reign λεγεται (εκει που βασιλευουν οι κατσικες, κλπ, μη ρωτατε, ξερτε τι θα ακουσετε)

Θα πρεπει να τις τσεκαρω λιγο καλυτερα αυτες τις 2 μπαντες και αν κατσει και ενα
λαηβ στις 21 Μαρτιου μαλλον με βλεπω να ειμαι μεσα σε αυτο εδω.

Χαλαρά το πιο αναμενόμενο live για φέτος (προς το παρόν).

Bump!

Proclamation - Nocturnal Damnation
Proclamation live at Nuclear War Now Fest!
Blasphemophagher - Deathrash (Sarcofago cover) w/ Impurath

Πραγματικά το πιο αναμενόμενο live μέχρι στιγμής!!
Άντε, μια βδομάδα έμεινε…
Όποιος δει αφίσα στη σχολή του την έχω κολλήσει εγώ χαχαχα!!
Spread the evil propaganda!!

Ωστόσο το “μέχρι στιγμής” έχει μεγάλη σημασία καθώς χτες πέρασα απ’ το
Bowel Of Noise και μου είπε ότι είναι πολύ πιθανό να φέρει:

[SIZE=“4”][SIZE=“4”]HELL MILITIA με AOSOTH τον Απρίλιο!!![/SIZE][/SIZE]

Μαζέψτε τώρα τα σαγόνια σας απ’το πάτωμα και αρχίστε ανίερες προσευχές και χαρακιές μπας και γίνει κι αυτό!!!
Μάλιστα τσέκαρα και όντως κάνουν ευρωπαϊκό τουρ μαζί τον Απρίλιο…

ειναι μερικες φορες που αναρωτιεσαι γιατι δεν κανουν λαηβ οι Teitanblood, να ερχοντουσαν κι αυτοι σ’ αυτο το μαυροπολεμικο γεγονος.

Ανακάλυψα Blasphemophagher πρόσφατα(μόλις χθες :frowning: ) και με έχουν ψήσει πολύ.Ακούω συνέχεια το …for chaos…Παίζει έντονα να έρθω.Τώρα που ψιλοφτιάχνουν και τα οικονομικά μου, είναι πολύ πιθανο.

Ωραίος.

Ποιοι άλλοι θα σκάσουν μύτη από δω μέσα?

Σκατά σκατά, γαμώ την απόστασή μου γαμώ.

Τελειωνει το CD και ξεκιναμε. Τα λεμε σε μιση ωρα κοριτσα!

Τριγαμωσταυρίκ και τα μυαλά στα κάγκελα!!

Ξεκινάμε με Slaughtered Priest των blackthrashing των οποίων με διπλές φωνητικές επιθέσεις σπέρνει και ανοίγει τη βραδιά με τον καλύτερο τρόπο. Συνέχεια με Blasphemophagher που έδωσαν μάλλον το πωρωτικό live που έχω παραβρεθεί στη ζωή μου. Black/death, ανίερο και σιδηροδρομικό τι να λέμε τώρα και πάρε και διασκευή Blasphemy μην τυχόν και έχει ξεχαστεί κανείς σχετικά με το ποιοι ήταν οι πρωτοπόροι. Το βράδυ της τραγίλας και της σατανίλας έκλεισε ιδανικά με τους θεούς Proclamation να σαρώνουν το σύμπαν αν και μπορούσαν να παίξουν κάνα τεταρτάκι ακόμα.

Ηχός ΚΑΙ ΓΑΜΩ! Χαοτικός και βαβουριάρικος, με τα όργανα να ακούγονται σχετικά καθαρά όμως. Merchandise ακόμα πιο ΓΑΜΩ! 7 ευρώ τα CD, 12 τα βινύλια, 5 οι κασέτες, 10 τα t-shirts.

Τι άλλο να ζητήσει κανείς από μια METAL συναυλία…


Slaughtered Priest:

Blasphemophagher:

Proclamation:

Ντάξει, οι PROCLAMATION έπρεπε να παίξουν κι άλλο. Πολύ teaser show ρε γαμώτο.
Kαι θα ήθελα κομματάκι λιγότερη βαβούρα στους BLASPHEMOPHAGER, εντάξει, είπαμε τρου μπλασφεμυ κι έτσι καταστάσεις, αλλά λιιιιιιιιιγο πιο καθαρές κιθαρίτσες και θα ήταν χαλαρότατα ονείρωξη το θέμα.

(ξύπνησα και είδα πόσα χρήματα μου έμειναν στο πορτοφόλι από τη χθεσινή βραδιά -cd και μπόμπες του Skull included- και είμαι σε γκρίνια mode :expressionless: )