Proclamation - Blasphemophagher - Slaughtered Priest 20/03/10

[SIZE=“4”]ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010
SIN CITY
20 ?
[/SIZE]

[SIZE=“4”]BLASPHEMOPHAGHER-THE ONE-PROCLAMATION[/SIZE]



Ωπα της…

θα πεσει κασαρι.

Και αυτό θα μαζέψει πάνω από τα γνωστά 80 άτομα;;;;;;

Μόνο τους PROCLAMATION ξέρω, άλλα έχω καιρό να ενημερωθώ…

άκου κει “blasphemophager”…:p:p:p

Proclamation!!!

Το πιο αναμενόμενο live της χρονιάς προς το παρόν για μένα!!
Τους άλλους δεν τους ξέρω αλλά θα ψαξω, θα ψάξω, ΘΑ ΜΑΘΩ!

Τσέκαρε πρώτα The One!

Ναι ρε μλκ THE ONE!!!
ακούω το γαμωάλμπουμ 3 μέρες τώρα γιάτί δεν φαινεται σχεδόν πουθενά το όνομα του συγκροτήματος, κι επειδη αγοράζω τα σιντια μου “χοντρική” και τα ακπούω σε βάθος χρόνου είχα ξεχάσει τι ήταν αυτό το πράσινο με τις φάτσες που μου είχε πουλήσει ο Bowel και το άκουγα ασταμάτητα μπας και μου έρθει έμπνευση, και μου ήρθε, μία ακτίδα φωτός, κι έπεσε στο πλαι του άλμπουμ και είδα ότι εδώ και 3 μέρες άκουγα non stop ΤΗΕ ΟΝΕ
και γαμάει!

Ρε δεν αφηνετε λιγο τις βλακειες να ακουσετε μπλασφιμοφαγκερ να σπανε το συμπαν … πιο φρεσκοι απο το τελευταιο προκλαμεισον ανετα
δε ουαν τεραστια μπαντα επισης.
Γενικα λαιβαρα απο τισ λιγεσ που εννοειται θα μαζεψει πολυ περισσοτερα απο τα 80 ατομα . Μονο προκλαμ μαζεουν τοσα :wink:

Για καμιά Θεσ/νικη @@ έτσι? :?

Μονο για The One αν ερθω στο live…

The One με κωλοτουμπες!!! και Blasphemophagher καλοι ειναι, για Proclamation δεν εχω αποψη.
Ασχετο αλλα (αν δεν κανω λαθος) αυτο θα ειναι το δευτερο λαιβ των The One στην Ελλαδα, εχουν παιξει στην Ροδο!

@BBB: εδώ συναυλίες πολύ γνωστότερων συγκροτημάτων παίρνουν τον πούλο. Από το στόμα σου…
@Αxel: θα δείτε NEGURA BUNGET ή το ονειρεύτηκα; Αν ναι, σους για ένα χρόνο τουλάχιστον!
@Triskataratos: στη Ρόδο??? 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Σύμφωνα με το metal archives ξεκίνησαν απ την Ρόδο.

μαλλον ονειρευτηκες, δεν ειναι οι νεγκιουρες αυτοι.

Πω ρε παίδες τώρα μόλις το δα…
Blasphemophagher και Proclamation!! Γαμώ τις μπαντάρες…
Dress code: gasmask, bullets και μπλουζάκι Blasphemy…
Τα παιδιά από το Bowel of noise τους φέρνουν?

Yeap.

@Nomisteraki: bummer :frowning:

Ε θα τον επιασαν τα ελληνοπεριφανα του τον Αλεξ και θα παιξε κανα λαιβ στο καστρο :lol:

Ναι, ο Αλεξανδρος (Macabre Omen, The One, Razor of Occam) ειναι απο τη Ροδο, αλλα εδω και αρκετα χρονια ζει στην Αγγλια. Προφανως σε καποιες διακοπες του θα το εκανε αυτο το λαιβ (συνταγη Zemial)

Να’κανε και κανα λαιβ ως Macabre Omen θα’ταν ακομη καλυτερα :stuck_out_tongue:

Εκει λογικα και σε αυτο.

Tσεκαρετε βιντεακι απο Black Witchery οπου ο τραγουδιαρης Blasphemophager σεληνιαζεται και ανεβαινει και κοβει βολτες πανω!:stuck_out_tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=Zsf4od1CMYo