Professional sinnerz

προσωπικα μ αρεσαν πολυ οταν τους ειχα δει πρωτη φορα(οταν ακομα δεν ηταν καθολου γνωστοι).δυστυχως αρχισαν ν συνεργαζονται με goin through και διαφορους τετοιους(βλεπε τρελοκοτσιδου κτλ)αλλα εξακολουθω ν ακουω τα παλια τους.

εχτισαν δυνατό όνομα στο αντεργκράουντ, αλλά πλέον γελάει ο κόσμος.

o ναι…θυμαμαι την 15 χρονη τοτε αδερφη μου να με καιει με τραγουδια οπως το Τρου Μαστα και το Αντεπιθεση…τωρα εχουν 2 πιασαρικα τραγουδακια…αλλα δεν μ λεν τπτ.

οταν σειχα πρωτοδει:dance:

ελεινο συγκροτημα, αποδειξει οτι το ελληνικο χιπ-χοπ (το mainstream τουλαχιστον δεν ξερω για το underground) παει κατα διαολου
επισης ειμαι ο μονος μου το logo τους μου φαινεται αντιγραφη αυτου των μεταλικα?

Ρε ο τραγουδιστης τους εχει καποιο προβλημα στη φωνη?

εχει κρεατακια…:stuck_out_tongue:

Μόδα είναι, θα περάσει.

Φλόουτζομπ ρε.

Θα τους ελεγα τωρα ρε.8O

Τσου … εδω ειμαι ο δευτερος :stuck_out_tongue: … Ενταξει εκαναν ενα σημα σαν των μεταλλικα … ο Αδαμας , εκανε και στα ελληνικα το Smells Like Teen Spirit … και εκαναν ονομα … δεν χρειαζεται κατι παραπανω στην Ελλαδα :stuck_out_tongue:

Παντως , προσωπικα τους προτιμω , απ τους υπολοιπους mainstream … και ειδικα αυτους που εχουν 100 γκομενες στα videoclips και κανουν λες και ειναι οι μονοι που πηδανε στην Ελλαδα …#-o …Ελεοςςς …

Το logo τους δεν είναι τόσο αντιγραφή, όσο tribute. Γουστάρουν Metallica απλά.

Τώρα, όσοι λέτε ότι τους προτιμούσατε παλιότερα, απορώ με αυτό, γιατί το στυλ τους δεν έχει αλλάξει καθόλου. Απλώς έφαγαν promotion. Μουσικά πάντα έτσι ήταν.

ναι,αλλα δεν επαιζαν σε βιντεο κλιπ με βουρλιωτιδες.

Ε τώρα την “είδαν”.

και δεν εχουν και γουστο στις γκομενες

τσ τσ τσ[-X

δεν το καταλαβα…ενω δεν εχουν αλλα3ει υφος,σας πειραζει που προμοταρονται?ακουγεται καπως αυτο…να μου πειτε οτι δεν σας αρεσει ο βουρλιοτης γτ παλια ηταν αλλιως και τωρα ειναι αλλιως δεκτο.αλλα δεν σας αρεσουν οι προφεσιοναλ σινερσ(πως στο καλο γραφονται) μονο και μονο επειδη προμοταρονται ειναι κουλο…:stuck_out_tongue:
δεν ακουω καν χιπ χοπ.το μονο ειδος που εχω ακουσει ειναι low bap αλλα σαν αποψη μου φανικε περιεργο…

γουαιζ, ειναι σαν να λες,
δεν ακουω rock, μονο μετσαλ

ναι δεν ημουν συγκεκριμενος…το μονο πραγμα που εχω ακουσει απο ελληνικα ειναι active member.ουτε καλα καλα 3ερω ακριβως τις διαφορες των δυο ειδων(αν οντως τελικα υπαρχουν)
απλα δεν θελησα να πω την γνωμη μου για τους σινερς γτ δεν εχω ακουσει κατι αλλο εκτος απο το κλασσικο χιλιοπαιγμενο.και εμεινα μονο σε μερικα ποστς που λεγαν οτι ενω δεν αλλαξε το στυλ,λογω προβολης δεν τους αρεσουν πια…:-s

Παραειναι εμπορικοι και μετριοι μπορω να πω.

Ναι, και;

Η μουσική δεν άλλαξε. Εκτός κι αν δε γουστάρεις family. Αλλά αυτό δεν είναι μουσικό κριτήριο.

αμα δεν ηταν με τους φλωρους τους φαμιλι κατι θα βλεπαμε,στο λαιβ παντως ολα τα 10 χρονα τρελαθηκαν!τραγικες καταστασεις…

Συμπαθητικοί αρκετά. Αν και τους έχω συνδέσει με δυσάρεστες αναμνήσεις…:frowning: