Μπασίστας για ατμοσφαιρική/progressive metal μπάντα - Θεσ/νίκη

Ζητούνται άτομα για ατμοσφαιρική/progressive metal μπάντα στη Θεσσαλονίκη (μπάσο, πλήκτρα, 2η κιθάρα-rhythm αλλά και μερικά lead-, drums-απαραίτητα και δικαση-), για σοβαρή συνεργασία. Υπάρχει και δικό μας υλικό αλλά αρχικά θα υπάρξουν και διασκευές. Υπάρχουν φωνητικά γυναικεία (μόνο).

Επιρροές : The Gathering, Opeth(στα καθαρά τους ), Lacuna Coil, DeadSoul Tribe, Psychotic Waltz, Amorphis, Katatonia, etc.

Απαραίτητα: γνώσεις πάνω στο εκάστοτε όργανο και κάποια εμπειρία, και βασικά το να γουστάρετε τη συγκεκριμένη μουσική. 8)
Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει στο 6993717977 Αντώνης.

(Όσον αφορά το progressive μέρος με τίποτα στυλ Dream Theater κλπ, αλλά πιο πολύ Pain of Salvation κλπ. )

Ψαχνόμαστε σε ηλικίες που να μην έχουν (τουλάχιστον άμεσες) υποχρεώσεις (στρατό κλπ.).

Μένω Ξάνθη, αλλά βολεύει να έρχομαι Θεσσαλονίκη. Είμαι κιθαρίστας. Από τις μπάντες που ανέφερες γουστάρω τρελλά τους Opeth, ενώ και οι The Gathering μου αρέσουν αρκετά. Έχω περίπου 3 χρόνια εμπειρία, αλλά προς το παρόν όχι καλό εξοπλισμό.

Ela file, twra evala th DSL kai mporesa na mpw. Loipon, gia na synennohthoume kalutera an mporeis steile kanena mnm h pare me ena thl, ok?
aloha

Οι θέσεις καλύφθηκαν εκτός του μπασσίστα. Αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει είτε στο κινητό μου, είτε με e-mail στο kaltrekk@yahoo.com

Δεν υπάρχει κανείς ρε παιδιά? Οι απαιτήσεις δεν είναι και τρελές :smiley:

Επίσης να προσθέσω και το e-mail μου, για όποιον ενδιαφέρεται, μπορεί με το ίδιο να με βρεί και στο MSN.
kaltrekk@yahoo.com

Οι θέσεις είναι και πάλι κενές. Παρακαλώ να απαντήσετε ΜΟΝΟ αν θέλετε ν’ασχοληθείτε σοβαρά. Ανοιχτόμυαλα άτομα θα προτιμηθούν.:!:

Παρακαλώ τον Admin/Mod ν’αλλάξει τον τίτλο αν γίνεται. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.