PS3 ή Xbox?

για πείτε

σημειωτέον ότι δεν με απασχολεί το blue ray

seXbox καρφωτο…
Παρα πολλοι τιτλοι, πολυς κοσμος online και μπορεις να το κανεις crack.

Βασικά να προσθέσω στο ερώτημα αν αξίζει να έχεις κάποιος από τα 2 αν ήδη έχεις καλό pc. Πάντα φυσικά αναφέρομαι στο θέμα του gaming του υπολογιστή.

x-box εύκολα

Τα xbox που πουλάνε φθηνά (σε φάση 200?) με μικρούς σκληρούς σε φάση 4GB ισχύει ότι δε χωράνε και πολλά πράγματα? Κάπου διάβασα ότι το μέσο παιχνίδι θα σου πιάσει μαζί με save games γύρω στα 6gb.

Also, μπορώ να αλλάξω το σκληρό μόνος μου, είναι σαν του PC?

Thx

ps 3 φυσικα

xbox με διαφορα κιολας!αλλα αν θα καταληξεις στο xbox παρε την elite εκδοση του!

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο, στα περισσότερα παιχνίδια θα σου φτάσουν τα 4γίγα. Τώρα μερικά όντως τρώνε πάραααα πολύ μνήμη. Μπορείς επίσης να αλλάξεις σκληρό δίσκο. Δεν είναι σαν του pc ακριβώς, είναι μια πλακέτα η οποία μπαίνει στο πάνω μέρος του x-box. Είναι εύκολο να το βρείς αν διαβάσεις τις οδηγίες

Δεν θα το αναλυσω αλλα ps3. Το συνδεεις και με ενα media server με το pc και εισαι αρχηγοπουλο !

ps3 και παμε καρφι για resident evil 6:D8)

Στο hardware το ps3 όντως υπερτερεί, αλλά εφόσον πρόκειται για παιχνιδομηχανές, κύριο κριτήριο (πρέπει να) είναι τα παιχνίδια. Και νομίζω το xbox είναι πολύ μπροστά σ’ αυτόν τον τομέα.

και στο xbox μπορεις να χρησιμοποιεις το playstation media server για αρχεια.
και γω xbox λεω. αν θες να παρεις παντως βρισκεις πολυ φτηνα σε αγγελιες πλεον. απλα να προσεξεις να παρεις το slim. τα fat xbox που εχουν 20αρη σκληρο και ειναι ασπρα ειναι επιρρεπη σε rrod

ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας παιδιά

μααάλλον για Xbox με βλέπω

Άξιος!

Κοιτα τις αποκλειστικοτητες καθε κονσολας και δες ποιες σου ταιριαζουν, θα ελεγα εγω.

Τριλογια Uncharted πχ…

Btw, μου λειπει (μεταξυ αλλων) αφανταστα το PS3 εδω στην ξενιτια… Δεν θα παιξουμε 2K13 φετος:(

χβοχ με κλειστά ματια ειδικά αν θελεις multiplayer… :smiley:

Πάρε ότι έχουν οι φίλοι σου με τους οποίους θέλεις να παίζεις. :slight_smile: