Psaxnw gkomena

thylikou genous, non transexu-gender bender blender, me moustaki kai kreatoelia
na phgenei sto kathxitiko …

Προκαλείς να σου γράψουν τα δικά τους… ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Λοιπόν αν γουστάρεις γκόμενα φύγε επειγόντως από την gayland!!!

Φίλε ρόκαβλε τα πράγματα δυσκολεύουν.Πιο εύκολο είναι να δούμε τους θεούς acdc ελλάδα παρά να βρεις εσύ την θεά που περιγράφεις.Ελπίζω να μην σε προσγειώνω ανώμαλα…απλά τονίζω το ότι οι καλές και έξυπνες (και θρήσκες) κοπέλες είναι λίγες. Πάντως ο bender του futurama είναι κορυφή :slight_smile:

Φίλε rockavlon καλή τύχη στην αναζήτηση σου απλά πάρε μαζί καμιά κονσέρβα που κρατάει καιρό και δεν χαλάει :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Πληρώ τις προϋποθέσεις αλλά…ο rockavlon είναι αιώνιος εχθρός!!!
Θεε μου Παντοδύναμε, τι κακό με βρήκε?

Ξέρεις τι λένε για αυτό έτσι ? Το μίσος μεταμορφώνεται εύκολα σε πάθος … :roll:

passion rules the game,
an eisai kai tyflh den tha deis thn kampoura kai thn melitzana ala karagki-ozzy myth mou… :stuck_out_tongue:

do you have a proika too ? cos i m a dowery hunter …

Κι εγώ ψάχνω γκόμενα αλλά είναι λίγο δύσκολο να βρω με τη Metal εμφάνιση που σιγά σιγά αποκτώ… :twisted:

Ααχ, ας κάνουμε θυσίες για το Μεταλ :frowning: :lol: :stuck_out_tongue:

Πάντως αν κόψω τη μαλλούρα και βγάλω τα γυαλιά θα είμαι ΘΕΟΣ!!! :twisted: Βλέπω τα μάτια μου και σκέφτομαι “Πωω τι γκόμενος που είμαι, ΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΕΧΩ!” και πορώνομαι… Αλλά το μακρύ μαλλί και τα γυαλιά κρύβουν τις ματάρες μου :cry:

με κοντό μαλλί δεν παίζει να βρεις ευκολότερα κοπέλα…Περιποιήσου το!!! Όσο για τα γυαλιά βάλε φακούς επαφής…Και για να βρεις κοπέλα(οι πιο πολλές γουστάρουν μέταλ εμφανίσεις)ξεκαβάλα και μη ψωνίζεσαι τόσο…θα καταντήσεις rockavlon…Angel βοήθησε τον νέο Please :smiley:

Μην ανησυχείτε! Για όλα υπάρχει λύση!
Η μία η μοναδική CHK_CHILLIN έρχεται στον χώρο σου και δίνει λύση στο πρόβλημα σου!
Στείλε της PM τώρα! Μην αργείς!

Καλα εχεις απολυτο δικιο…Χτες πηγα σε ενα φοιτητικο παρτυ ετσι για να θυμηθω και τις δικες μου ενδοξες μερες και σε πληροφορω οτι οι μαλλιαδες εχουν απιστευτη περαση.Μεχρι τον ωμο,μεχρι την μεση,απεριποιητα,ατημελητα,με κοτσιδα η΄χυμα τελειως ειχαν περαση.Δωσε μαλλι στις γυναικες και παρτους την ψυχη…Για τα γυαλια δεν συμφωνω.Αν ειναι κανενας ωραιος ψιλοκουλτουρε σκελετος μια χαρουλα τους καθεται…(ναι κρινω εξ ιδιων).Αλλωστε παντα το ροκ και metal στυλακι κατι εκανε σε μας τις γυναικες.Εχει κατι το τραβηχτικο… :roll: :roll: :roll:

8O
Θεέ, αν υπάρχεις εκεί πάνω, ρίξε και καμιά ματιά εδώ κάτω!!
Ωραία κριτήρια παιδιά, μπράβο! :?

Δηλαδή ποια είναι τα δικά σου κριτήρια azza;

Δεν ξέρω , εγώ πάντως αποφάσισα να τα κόψω … 8)

Δεν ξέρω , εγώ πάντως αποφάσισα να τα κόψω … 8)[/quote]

OXI μαλάκα είναι μια χαρά…

Οταν στο λέει κάποιος άντρας αυτό … τότε αυτό σημαίνει ακριβώς το αντίθετο … χα χαχαχα … αντε ρε , όταν τα κόψω θα σου δώσω την κοτσίδα … να την κάνεις extension. :stuck_out_tongue:

Δηλαδή ποια είναι τα δικά σου κριτήρια azza;[/quote]

Πάντως όχι το μήκος των μαλλιών :wink:

Δηλαδή ποια είναι τα δικά σου κριτήρια azza;[/quote]

Πάντως όχι το μήκος των μαλλιών :wink:[/quote]

εννοειται πως δεν ειναι το μηκος των μαλλιων αλλα οπως και να το κανουμε μια γενικη ομολογια ειναι πως οι μαλλιαδες εχουν περαση…διαφωνειτε?

Δηλαδή ποια είναι τα δικά σου κριτήρια azza;[/quote]

Πάντως όχι το μήκος των μαλλιών :wink:[/quote]

εννοειται πως δεν ειναι το μηκος των μαλλιων αλλα οπως και να το κανουμε μια γενικη ομολογια ειναι πως οι μαλλιαδες εχουν περαση…διαφωνειτε?[/quote]

Εγώ πάντως που έχω κοντό μαλλί ποτέ δεν είχα πρόβλημα…

Συνήθως εκεί που ήθελα είχα και έχω πέραση…

Τα πάντα είναι θέμα προσωπικότητας…

Ok! Δεν διαφωνώ, έχουν πέραση σε συγκεκριμένη μερίδα γυναικών!
Θα μιλάμε για πολύ ώρα ακόμα για τρίχες?
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: