Psychotic Waltz, Royal Hunt -28/4/2012 @Fuzz Athens, 29/4/2012 @block33 Thessaloniki

  • [B]Mekong Delta[/B] :eek:

  • τιμιότατο εισιτήριο!

= :bounce:

edit: Φτου ! Μόνο για πάνω είναι οι Mekong ? Τώρα το πρόσεξα αυτό…

ισχυει κ για αθηνα η θα εχει αλλο σαπορτ???

Το δελτίο τύπου μιλάει μόνο για σαλόνικα. Tώρα αν τους βάλουν και κάτω (μακάρι) έχει καλώς αλλά δεν το κόβω

μακαρι να μην…

MEKONG DELTA ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Λολ, και άσχετοι, και αδιάβαστοι, από πού να το πιάσεις και πού να τ’ αφήσεις.

Τέλος πάντων, άντε φέρτε τους Mekong Delta πακέτο με τους Θεούς και στην Αθήνα… για πρώτη φορά! :roll:

ΑΝ τους φερουν κι εδώ διπλός λόγος αν και το λαιβάκι είναι σίγουρο. Το ξέδωμα πριν τις πανελλήνιες! αχ!

bump!

Mekong Delta και Pagan’s Mind παρεα τελικα. Τους PM που τους θυμηθηκατε; Εδω βλεπω οτι οχι απλα υπαρχουν ακομα αλλα εβγαλαν και νεο δισκο. :expressionless:

Ενταξει εγω γουσταρω, τα δυο πρωτα εχω να τα ακουσω απ το καιρο που βγηκαν, αλλα με ψηνουν for old times sake.

για Θεσσαλονικη ή για Αθηνα ειναι αυτο??
ή και για τα 2?

εεε… νομιζω πως λερωσα το βρακακι μου!!!

[SPOILER]http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=5239[/SPOILER]

:papas::papas: Θα πεθάνω. Θα πεθάνω ευτυχισμένος.

αυτα ειναι!!! :smiley:

Αν ισχύει το δελτίο τύπου για block33 είναι τέλειο. 25 ευρώ για Psychotic Waltz+Mekong Delta είναι τζάμπα πράγμα.

Σε αρκετά καλή φόρμα για μπάντα που είχε καιρό να παίξει μαζί:


Ζηλευω για Pagan’s,πολυ ωραια μπαντα και θελω να τους δω καποια στιγμη.

Psychotic Waltz is happy to announce we will be playing the Rock Hard Festival ( co headliner ) in Gelsenkirchen Germany on Saturday May 26 2012. This will be the only Open Air Festival we are playing in Germany for 2012.

Πςςςςςςςςςς γουσταρω τρελα…σημερα μολις το διαβασα και ειναι το πιο γαματο νεο μετα απο την ακυρωση των Ηeir Apparent…απλα ενημερωτικα λεω οτι το εισητηριο εχει παει στα 33? για Αθηνα και 30? για Θεσ/νικη!!!

Δεν μπορώ να περιμένω άλλο, το καταλαβαίνεις; Στριφογυρίζει το Everflow και το Haze One στα ηχεία μου και μου 'ρχεται να πιάσω ταχύτητα του φωτός για να μικρύνει ο χρόνος

ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΠΟΥΣΤΗ ΧΕΙΜΩΝΑ, PSYCHOTIC WALTZ

Aκαιρο, αλλα αν δεν παιξουν another prophet song θα προκειται για εγκλημα κατα της ανθρωποτητας

…αυτό:):!:

Τσιμπήσαμε! \:D/:hippy::trumpet::-({|=:yahoo:

Α ναι, μπαμπ. :blues:

θα ειμαστε εκει…!! :wink:

οι royal hunt στη θεση των mekong delta??!