Punk / Ska Punk κυκλοφοριες

Εγω ξεκιηνσα με το “Gang’s All Here” που ειναι και τ’αγαπημενο μου.
Βασικα αν σ’αρεσει το sing along-ατο punk με celtic αναφορες, πιστευω θα σ’αρεσουν ολα.

Αγαπημένη μου μπάντα…Ασυζητητί πρoτείνω: Sing Loud, Sing Proud

Θα τα ακούσω και τα δύο,thanks!

Avskum ισχύει ότι είναι πολύ καλοί! Γενικά Σκανδιναβία έχει βγάλει πολύ καλές μπάντες αυτού του στυλ

εγω τελευταια εχω λιωσει ξανα Dean Dirg…

Ωραίοι! Τους είχες δει λαιβ?

Γαμάτη μπαντα που χα λιώσει παλιότερα είναι οι Vanilla Muffins από Ελβετία ή Βέλγιο (κάτι τέτοιο) οι οποίοι παίζουν μελωδικό oi!, οι ίδιοι το χαρακτηρίζουν SugarOi!)

Το καλύτερο αλμπουμ τους κατά τη γνώμη μου είναι το The Drug Is Football:

Πάρτε μια ιδέα: http://www.youtube.com/watch?v=MncF9dghNPg

ναι ναι τους ειχα δει πριν κατι χρονια…

Vanilla Muffins ωραιοι ρε φιλε αλλα νταξει εχουν παιξει κατα καιρους πολυ καλυτερες oi! μπαντες.

The drug is football Κομματαρα!

Όσοι γουστάρουν καλιφόρνια φάση πανκ να ρθουν όπωσδήποτε!

Οι τύποι είχαν ξανάρθει 2008 (έδινα πανελλήνιες γαμώ) και είχαν γαμησει κώλους (τότε είχαν ανοίξει οι Mute The Silence)

έδιτ: http://www.myspace.com/awilhelmscream#809189D2-7517-4af1-BAF0-1A36C3BB8640&numResults=0&command=%20m_objCurrentDocument.getElementById('veohrecs_fr').style.height%20%3D%20'107px'%3B%20m_objCurrentDocument.getElementById('Veoh_SpaceDiv').style.height%20%3D%20'12px'%3B%20m_objCurrentDocument.getElementById('VeohCompass.LoadingDiv').style.height%20%3D%20'0px'%3B%20m_objCurrentDocument.getElementById('VeohCompass.LoadingDiv').style.display%20%3D%20'none'%3B

ωχ όντως ρε ερχονται!!γαμω…

δεν ξερω αν το εχω ξαναπεί αλλά όσο γουστάρουν Ramones να τσεκάρουν σίγουρα εδω!

Ωραίοι ακούγονται! θα προτιμούσα όχι τοσο newschool φωνή αλλά έχουν ώραια μουσικούλα…

Το γράφω εδώ γιατι στο άλλο thread θα το θαψουν οι μεταλάδες.

20-11 No Turning Back Live

Μπανταρα hardcore απο Ολλανδια.τσεκαρετε τους

Καλό που ξανάρχονται σύντομα…Καμιά πληροφορία για το μέρος έχουμε??

δεσμευομαι να μαθω απο πρώτο χερι και να σου πω.συντομα!

Ανclub θα γίνει…support δεν ξέρω

Καινουριο album Only Attitude Counts!! που διαολο θα το βρουμε;;

Καινουριο adicts λεει;

ενδιαφέρουσα πληροφορία…Δεν έχω ακούσει κάτι αλλά δεν το’ χω ψάξει και πολύ…Αντέ να δω αν θα τους δούμε αυτούς ποτέ…

γαμω την κωλοδουλεια μου δεν με αφησαν να το ακουσω σημερα :(:frowning:

καλο το Adicts…

worst enemy άκου το Against All Odds και περιμένω εντυπωσεις! :slight_smile:

Δεν το χω βρει ακόμη το αλμπουμ, αλλά άκουσα κάποια τραγούδια από αυτό στο myspace και γούσταρα άπειρα…Πρέπει και λαιβ να γαμούνε τα παιδιά