Puressence Greek Tour Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

http://www.rocking.gr/news/Elliniki_periodeia_9_stasewn_gia_tous_Puressence/8407/

Ναι,Ναι η πολη μου εκτος απο την ομαδαρα για την οποια μπορει να ειναι υπερηφανη εχει κι αλλο λογο να χαιρεται.Ναι κυριες κ κυριοι μπηκαμε κι εμεις στον πανελληνιο,ουτε καν παγκοσμιο δηλαδη,συναυλιακο χαρτη κι εκτος απο υπερονοματα οπως Μυρωνα Στρατη,Νατασα Μποφιλου,Ονιραμα,Μιχαλη Χατζηγιαννη κ Γιαννη Κοτσιρα θα δουμε και Puressence.
Nαι ο Βολος θα ειναι κι αυτος μια απο τις πολεις που θα επισκεφτει το εν λογω group.
Ομολογω οτι ημουν πολυ προκατειλημμενος απεναντι τους ,αλλα προσφατα τους εψαξα και μπορω να πω οτι τους βρηκα αξιολογοτατους.Συγκεκριμενα ακουσα το ‘‘Planet Helpless’’ και το βρηκα πολυ καλο.
Θα αρχισω και τις παραγγελειες τωρα.Θελω να παιξουν απο αυτο το album τα:’‘How Does It Feel’’,’‘Make Time’’ και ‘‘Prodigal Song’’.
Ας μας προιδεασει λιγο καποιος που τους τιμησε την προηγουμενη φορα που ηρθαν Ελλαδα,παιζουν καποιο απο αυτα?
Φυσικα θα στηριξω το live και προτρεπω κι αλλο κοσμο ,αν τον παιρνει οικονομικα,να κανει το ιδιο.

Δεν είμαι φαν, αλλά το βρίσκω πολύ ωραίο και τιμητικό ένα συγκρότημα να μην έρχεται στην Ελλάδα μόνο Αθήνα και Θεσσαλονίκη, αλλά να κάνει περρισότερες στάσεις:):!:

Ακριβως αυτο φιλε μου!!!

πωωω παραειναι μεγαλυ η περιοδεια…ειναι και λιγο ριψοκινδυνο αυτο για την επιτυχια της αλλα κλαιν…ισως τους τιμησω στα Γιαννενα! :wink:

Παίδες εγώ δεν τους έχω δει άλλα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια…
Θα τους τιμήσω φέτος στην Θεσσαλονίκη…

Can’t wait… :slight_smile:

Οταν λεει για Πειραια οτι τα εισητηρια προπωλουνται στο tickethouse εννοει της Αθηνας ετσι;;ο Πειραιας δεν εχει tickethouse.σωστα;;

Με λίγα λόγια η εμφάνιση στην Σαλόνικα ήταν

:!: [SIZE=“4”][FONT=“Arial Black”]!!! Φ-Ο-Β-Ε-Ρ-Η !!![/FONT][/SIZE] :!:

Σήμερα Καβάλα αλλα δε ψήνομαι να πάω. Πολλά τα 25 θαρρώ και αυτό το καιρό δε περισσεύουν :stuck_out_tongue:

Αν το θυμηθω θα παω στον Πειραια.
Ειναι καταπληκτικο συγκροτημα …

ίσως πάω πειραιά αλλά πολλά λεφτά φεύγουν φέτος για συναυλίες…
:? :? :?

Αυτοι δεν ηταν σαπορτ στους Ντιπετς μοουντ?

Μετριοτατοι.

ενώ τότε οι Ντιπετς μοουντ!!! γ@μησ@ν!

:lol::lol::lol::lol::lol: ακριβώς!!! απίστευτοι!!!=D>=D>=D>