Pushing Daisies (νέα σειρά - κόλλημα)

Παίζε να βρούμε τα επεισόδια που έπαιξαν μόνο Γερμανία ??

Ωραιο ακουγεται !
Μ φαινεται θα καω!

τα επεισόδια τα βρήσκουμε, το πρόβλημα είναι μήπως είναι μεταγλωττισμένα γιατί κάνουν κάτι τέτοιο κουλά έξω…:frowning:


Now playing: Shinedown - No More Love
via FoxyTunes

Εννοείται. Εδώ μεταγλωτίζουν τους Ελβετούς, τους Αυστριακούς, κλπ Γερμανόφωνους :stuck_out_tongue:

Σκατούλες τότε.Δεν μπορώ τα γερμανικά να τα ακούω, άσε που δεν ξέρω κιόλας.Ελπίζω να βγουν και στο Αμέρικα και να συνεχίσουν την σειρά.:frowning:

οπως ειπε και μια φιλη.
“ο Τεντ με την Τσακ να κανουν αγαπιτσες πισω απο σελοφαν παιζει να ειναι το πιο cute thing evar”.

κοπηκε η σειρα παντως .πουλους.

http://www.youtube.com/watch?v=5r77tta6HPw

η επομενη σειρα που αξιζει να δειτε.

τσεκαρετε το παραπανω λινκ για να πειστειτε.

ειδα τον 1ο κυκλο και ηταν καλυτερο και απο το bsg(στο επιπεδο οτι δεν εκανε κοιλιες η ιστορια,αν και ειναι εντελως διαφορετικα ειδη τηλεοπτικων σειρων)

Τη σειρά την έχω δει και σπέρνει, αλλά δεν είναι το κατάλληλο τοπικ νομίζω εδώ για να τα λέμε.Άνοιξε κανένα…


Now playing: Anathema - Memento Mori
via FoxyTunes

Ξαφνικά σήμερα εκεί που έψαχνα υπότιτλους, βλέπω subs για το 11ο episode!!!:yahoo::yahoo::yahoo:
Τελικά έγιναν και τα επόμενα 3 που περιμέναμε.Λογικά δεν θα υπάρξει νέα season, αλλά τουλάχιστον θα δούμε τα 3 τελευταία!!!


Now playing: Iced Earth - Burnt Offerings
via FoxyTunes

Πολύ καλή σειρά, ο ντετέκτιβ έχει τις πιο γαμάτες ατάκες!αλλά το τέλος μου φάνηκε κάπως απότομο :-s

Θελω νεα επεισοδιααααα!!!