QOTSA support

Εχουν ξεκινησει οι διαδικασιες για το ποια μπαντα θα ειναι support στο live των Queens Of The Stone Age στο λυκαβιτο.Εχουμε ερθει και εμεις σαν μπαντα σε επαφη με την εταιρια μηπως τα καταφερουμε αλλα ειναι δυσκολα τα πραγματα γιατι εχουμε πολυ δυνατους “ανταγωνιστες”…

Θα ηθελα να μου πειτε εσεις πια μπαντα θα θελατε να δειτε πριν απο τους QOTSA???

Τhanks…
Cheers… 8)
ps:δεν καταλαβαινω γιατι βγαζει 2 φορες τα ονοματα…
Ηλια αν μπορεις να το κοιταξεις…Thanks

Βασικά τους QOTSA θέλω να δω! :smiley:
Τους κυρίους δεν τους ξέρω, τους έχω μονο ακουστά!:?
Εσάς Θωμά μου θέλω να δω, γιατί εσύ έισαι φίλος μου μέσα στο forum :wink:
Ευχομαι να τα καταφέρετε, θα χαρώ πολύ! :smiley:

Εβαλα εσας γιατι σας γουσταρα οταν ειχατε κανει support στους Alabama Thunderpussy και ας κοντραριζομαστε για τα υπολοιπα… :wink:
Αλλα με τον ορο να μην εχετε πιει πριν απο το live 150 κουτακια μπυρες ο καθενας σας…Οκ?.. :smiley:

Εγώ δηλαδή που φαντασιώνομαι doom/heavy rock μίνι-φεστιβάλ με την συμμετοχή όλων των γκρουπ που ανέφερες τι να ψηφίσω? 8)

THEY SAY MY SONGS ARE MUCH TOO SLOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWWWWWW!

Καλομελετα και ερχεται…το φεστιβαλακι…Αντιπαρο στο καμπινγκ τον Ιουλιο…Ολες οι Heavy rock μπαντες τις αθηνας τουλαχιστον σε ενα τριημερο…
Θα δειτε topic συντομα… 8)

But they don’t know the things i know… 8)

Ε οχι και 150 ο καθενας…Δεν θα κανουμε live ετσι,στη τουαλετα θα την βγαλουμε… :lol: …Θα τις μοιραστουμε νε τον κοσμο…Αλλοστε το εχουμε ξανακανει…Ολα τα μοιραζομαστε εμεις… :wink:

Thanks!!