Queens Of Stone Age Live

Astra Proudly Presents
14/6/2005 Θεσσαλονίκη
15/6/2005 Αθήνα

Queens Of Stone Age
With Mark Lanegan

http://www.gagarin205.gr/gagaringreek/

h pio eyxaristh eidhsh pou exw akousei ews twra…kai eidika me mark lanegan

Και ποσο μαλλον που την εμαθες απο μενα ε ? χεχ εχεχεχεχεχε

Ντάξει θα πάθω εγκεφαλικό.15/6 josh homme και δέκα μέρες αργότερα sabbath…ρε τι λέτε ρε παιδιά :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Καλά μιλάμε για αποξηλωτική ευρυθμία της ανταπόδοσης!! Φουα γκρατέ ντε μον παρνές αλερε τουρ γκρομ μανιόλ!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Πρεπει να παρω δανειο…

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Η απολυτη heavy rock χρονια!!!
Αντε να δουμε και Εlectric Wizard!!!

Angel_in_black :smiley: xaxa.
den perimena pote oti tha efernan qotsa sthn ellada.
Pearl Jam pote tha feroun??? :twisted:

Aυτους μαλιστα θα τους εβλεπα και γω ανετα

Aυτους μαλιστα θα τους εβλεπα και γω ανετα[/quote]

Swstos!!
SEATTLE Rulez!!!
PEARL,RYCHE kai NEVERMORE!!!
Pearl pantws tha itan pragmatika ena oneiro na tous doume live! :stuck_out_tongue:

Καλά όλα αυτά που λέτε αλλά για συγκεντρωθείτε λίγο …έχουμε να κάνουμε με τον κιθαρίστα των ανυπέρβλητων KYUSS. Είδαμε hermano πρόσφατα,θα δούμε josh homme, φέρτε και τους υπόλοιπους άντε 8)

Οι μέρες πλησιάζουν… έρχονται οι Q.O.T.S.A. Δεν θα δούμε Oliveri αλλά τι να κάνουμε shit happens. Εγώ θα πάω να υποβάλλω τα σέβη μου. Θα πάει κανείς άλλος από δω?

Eλπιζω… :?

xexe,se kana 2oraki ksekinao gia sinauliaaaaaaaaaa,eoeoeoeeee

Loipon paidia, i synavlia itan super.

Meta to proto misaoro gamisan kai edeiran.

Pragmatika polu kali sinavlia k to support group katapliktiko!

Paidia, an kserei kanenas to setlist tha me voithouse para poly.

TI ΛΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???
Λοιπον ή εχεται ξεχασει πως ειναι τα SUPER live ή εγω εχω πολλες απαιτησεις πια απο τις συναυλιες…
Ελεινο live!!! Καθολου ενεργεια!! Που ειναι ο βαρης ηχος των QOTSA που ξεραμε??? Που ειναι οι κομματαρες των πρωτων album?? που ειναι ο Olivery??? (το ξεραμε αυτο…Οκ.) Που ειναι οι Kyuss??? Ουτε μια νοτα ρε?? Απο που τον εμαθε ο κοσμος νομιζει??? Γιατι τρεχει να τον δει???
Δεν ξερω τι να πω… Δεν το περιμενα αυτο απο εναν ανθρωπο που εχει γραψει καποια απο τα καλυτερα κομματια στην ιστορια του stoner rock…
Πιο stoner θα μου πεις…Μουσικη για κανα γκομενακι μπας και γαμισουμε, ειναι πια…
Ξενερωσα ασχημα.
Η χαριστηκη βολη για μενα μολις καταλαβα οτι εχουν αλλαξει και κουρδισμα πια…και βεβαια οχι πιο χαμηλα…

Για τους Eangles Of Death Metal…Mην αναφερθω καλλυτερα…

Koita, peri orekseos kolokythopita.

Apla tora pou ksanavlepo to video, eksakoloutho na exo tin idia gnomi.

Ούτε εγώ ενθουσιάστηκα με το live. Περίμενα πολλά περισσότερα, περίμενα και kyuss και mexicola. Το κυριότερο πάντως είναι η πολύ χαμηλή ένταση του ήχου.

Den epaixan Mexicola sthn Athina?

Thes/niki apo to proto disko epaixan Mexicola,Regualr John,Avon kai If only…