Queens Of The Stone Age

http://www.rocking.gr/article7816.php

Για να δουμε…

Αλλα δεν αναφερει πουθενα την επιστροφη Oliveri, για την οποια διαβασαμε προσφατα.

Λοιπον, κοκκινοτριχη, κανονισε να ξαναφερεις Nick και Dave στην ομαδα (ναι και Dave ρε …τι μονο στους TCV;;:wink: και να βγαλετε αλλη μια δισκαρα μη γινει της πουτανας ε. :x

Παράλληλα, ο Homme δήλωσε πως στο συγκρότημα σκέφτεται το ενδεχόμενο να δώσει πέντε συνεχόμενες συναυλίες, [SIZE=“4”]σε καθεμία εκ των οποίων θα παρουσιάσει, στην ολότητά του, καθένα από τους μέχρι στιγμής δίσκους της. [/SIZE]

oh my god

QOTSA Neverender:!:

http://www.feelgoodsiteofthesummer.com/

it has arrived.

τρελή ευκαιρία αυτές οι εκδόσεις, 26-28 ευρώ μόνο!

οντως…:wink:

κ δώρο να ναι, κάποιος πλήρωσε. αλλιώς, πες μας τον τρόπο.

κανεις δεν πληρωσε τπτ.κατεβηκε απο ιντερνετ flac/100%log/cue

ειχα αγορασει την αρχικη εκδοση,σιγα μην τα ξανασκασω στον τζος για ζεσταμενο φαι(ακομα και το live cd υπαρχει εδω κ χρονια σε πολυ καλης ποιοτητας sbd bootleg)

το bonus live cd δεν λεει πολλα σαν ηχος…αν ειναι να σκασετε τα 30 ευρω για το bonus…μην.

Sneak preview of banned Rated Rx poster art

Fuckin’ censorship…

Τους ακουγε η πρωη γκομενα μου και εβαζε στη διαπασων οταν την πηδουσα. Καλο συγκροτημα περιπου…

καλη φαση

Όταν σε πηδούσε αυτή τι ακούγατε, Genitorturers?

εφαγες σουτ ε?

εγω τη σουταρα γιατι μου ελεγε μαλακιες και ειρωνευοταν.

καλυτερα, δεν ταιριαζατε ετσι κι αλλιως, qotsa#maiden

οχι ακουγε και maiden, απλα της αρεσαν οι Queens OF the stone age οταν της τον καρφωνα.

Queens of the Stone Age Concert at Zitadelle Spandau, Berlin, Germany Setlist on August 24, 2010

Feel Good Hit of the Summer
The Lost Art of Keeping a Secret
3’s & 7’s
Sick, Sick, Sick
Misfit Love
Hangin’ Tree
Monsters in the Parasol
Burn the Witch
Battery Acid
Little Sister
Long Slow Goodbye
Turnin’ on the Screw
Go With the Flow
No One Knows
A Song for the Dead

Mexicola
Tangled Up in Plaid
[SIZE=“3”]I Think I Lost My Headache[/SIZE]

ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ:(