Αγαπημένο Queensryche τραγούδι

Ρε, ειστε σοβαροι, να διαλεξουμε μονο ενα τραγουδι απο τους Θεους???
ΑΔΥΝΑΤΟΝ!!!
Queensryche και τα μυαλα στα καγκελα!!!

ΕΤΣΙ!!!

Και πλακα πλακα δεν εβρισκαν εταιρεια να εκδωσει το EP τους. Που ειχε μεσα queen of the reich & the lady wore black. 8O Μου θυμιζει αυτες που απερριψαν τους Μπητλς και τον Ελβις.

Εισαι γραφικος, ειναι το 4ο ή 5ο τοπικ που βλεπω να απαντας 2η φορα και να δινεις την ιδια απαντηση. :lol:

the thin line βεβαιως βεβαιως!!!

The Needle Lies λέμε…

Μα φυσικά το mission.Δεν το συζητάμε.Υ.Γ Από κοντά και το damaged και το i dont believe in love 8)

apo tou poll - queen, genika - dream in infrared - kai best i can oh- re unholy - olous tous diskous ekserwnta here - kai q2k para 1 kommati.

+1. κομματαρα…

Χμμμ…
πολύ δύσκολη ερώτηση πάντως, ε?
Θα πω για αρχή το Screaming in Digital από τις επιλογές που δίνονται στο δημοψήφισμα, γιατί είναι απίστευτο κομμάτι και είναι χροοονια μπροστά (ή τουλάχιστον ήταν)…Μετά, θα πω το I will Remember, που για μένα είναι ποίηση, μιας που πιάσαμε το Rage…:slight_smile:
Και πάμε τώρα στα υπόλοιπα:
Eyes of a Stranger …(αναστεναγμός)
Breaking the Silence
The thin Line
The Hands και The Chase απο το ΟΜ:2 (το ντουέτο με Dio &^%αει)
Bridge
Damaged

Τελικά είναι δύσκολο να διαλέξεις ένα, ε?
:stuck_out_tongue:
:lol:

Γενικα ολο το Rage for order ειναι χρονια μπροστα.

Πω μην το ξεθάβετε , δεν ξέρω γιατί έκανα αυτό το πολλ. Προφανώς θα χα τσαντιστεί με τα πάμπολλα που άνοιγαν τότε ;ρ

Ψηφίζω το ομώνυμο του promised land.

Eyes of a stranger

Συμφωνώ…

Συμφωνώ…[/quote]
:slight_smile: ο,τι και να πει κανεις ειναι λιγο

Eyes of a stranger

Θα πω Sacred Ground έτσι γιατί θεωρώ και το Q2Κ δισκάρα.Εξάλλου να βρω ένα τραγούδι τους με ξεπερνά, μέχρι να το γράψω θα έχω αλλάξει γνώμη

To sacred ground είναι αγάπη μέγιστη.

Στη συναυλία τους στο λυκαβητό το 90% δεν ήξερε το κομμάτι.

To Q2K ειναι υποτιμημενος δισκος, δε λεω δεν ειναι σαν τα πρωτα αλλα δεν ειναι και μαπα που λενε ορισμενοι, εξαλλου εχει καποια κομματια που χαλαρα θα τα εβαζα στο best-of τους αν εκανα εγω τις επιλογες (π.χ. When The Rain Comes, The Right Side Of My Mind).