Αγαπημένο Queensryche τραγούδι

Γράφτε ρε

Αλλο βεβαια… Ειμαι αναμεσα στο the mission και το anybody listening…

Και εγω μαλλον στο αλλο θα στραφω. Παρα πολλα καλα τραγουδια, Lady Jane, Silent Lucidity, Anybody Listening, Empire, The Mission, London, Eyes of a Stranger, κλπ.
Anybody Listening λοιπον.

The Mission και Suite Sister Mary

__ΟΛΟ το Οperation: Mindcrime!!

__Kαλά, καλά! Μάλλον το Silint Lucidity… Α! ρε παιδιά, το “i don’t believe in love” που πήγε; Πλάκα μας κάνετε;; (Ρε unHOLY SMOKE, τι επιλογές μας έδωσες! Ολοι “άλλο” θα ψηφίσουν! :stuck_out_tongue: )

Ίσως θα ήταν καλύτερο να μην έχει poll, μιας και μιλάμε για μπάντα που δεν έχει χιτάκια, αλλά ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ιστορικά τραγούδια…

Υγεία :slight_smile:

Τη βασίλισσα του reich δαγκωτό !!!

Όποιος ψήφισε Damaged κέρδισε την συμπάθεια μου
plus αν υπάρξει κοπέλα που θα ψηφίσει Take hold, την παντρεύομαι

ρε παιδια τι δημοψηφισμα ειναι αυτο.Ειναι δυνατο να ψηφισει κανεις ενα τραγουδι απο το καλυτερο συγκροτημα ολων των εποχων.Ολα ειναι αριστουργηματα.Με εξαιρεση τα τρια τελευταια albums φυσικα.

Another Rainy Night

ok, to eipame, to dhmopsifisma den eprepe na exei poll, ara as to bgalei o hlias (sobara e) xairomai pou oloi paradexeste to poses kommatares exoun (XOXOXO)…

shmeiwsh… ta q2k kai tribe einai diskares
fxaristw

Sorry λαθος. το tribe ειναι καλο.

Ίσως θα ήταν καλύτερο να μην έχει poll, μιας και μιλάμε για μπάντα που δεν έχει χιτάκια, αλλά ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ιστορικά ALBUMS…

Πάρα πολύ χαλαρά, το ομώνυμο από το Promised Land!!

The Mission
Anybody Listening

I Don’t Believe In Love
Someone Else
Lady Jane
The Mission
και πολλά άλλα

Αντε να διαλέξεις ένα τραγούδι από ενα συγκρότημα με 3-4 album larger than life. Θα πω, με κίνδυνο στα επόμενα 5’ να αλλάξω γνώμη, το ομώνυμο κομμάτι από τον καλύτερό τους δίσκο (για μένα). Το Promised Land.

Πάρα πολλέ κομματάρες μέχρι και το Promised Land. Μετά … Το αγαπημένο μου πάντως είναι το Suite Sister Mary

Queen of the Reich και The Needle Lies.
Περισσότερη αδυναμία όμως στο 1ο.

Bridge.
Επισης, Lady Jane, Someone Else…

Promised Land και ξερο ψωμι… :stuck_out_tongue: