Αγαπημένο Queensryche τραγούδι

Breaking The Silence

‘‘Lady Jane’’ και γενικώς κυρίως κομμάτια του συγκλονιστικού ‘‘Promised land’’.

Φυσικά και χωρίς δεύτερη σκέψη Spreading The Disease

edit: ωπ, το 'χα ξαναπει

AAAAA δεν ειναι πραματα αυτα…ακου να διαλεξουμε…εδω δεν μπορω να διλαεξω αλμπουμ σχεδον:D
Μια(απο τις πολλες) πενταδα αγαπημενων ειναι
-Take hold of the flame(ειδικα ως λαιβ αυτο το τραγουδι δεν υπαρχει…)
-Walk in the shadows
-Spreading the disease
-Empire
-Damaged
Aλλα επειδη μιλαμε για την αγαπημενη μου μπαντα δεν υπαρχουν αγαπημενα τραγουδια…
Επισης θεωρω το tribe μια χαρα δισκο με πολυ ωραιες στιγμες!

Αφου δεν έχει την επιλογή “Ολα τα παραπάνω” θα πάρω το “Κανένα παο τα παραπάνω” και θα πω

Walk in the shadows…

το take hold of the flame!ειναι απαιχτο!:!: :!:

για εμενα το spreading the disease.τι να λεμε τωρα απλα ενα απο τα καλυτερα (αν οχι το καλυτερο ) κοματια που εχω ακουσει.φοβερη μουσικη και ακομα καλυτεροι στοιχοι

Tον τελευταιο καιρο εχω λιωσει το Breaking the silence…Yμνος…

The killing words και Roads to Madness κορυφη!:roll:

Έβαλα “άλλο” γιατί λείπουν τα 3 αγαπημένα μου: Neue Regel, Suite Sister Mary και Eyes Of A Stranger

:bow: QUEEN OF THE REIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICH :bow:
:band:

τι να απαντήσεις εδώ μωρέ… το σωστό best of των ryche είναι μία κασετίνα με ένα e.p. & 4μιση δίσκους (ποτέ δε μου κάτσε ολόκληρο το empire γμτ :p). με το μαχαίρι στο λαιμό θα προτιμήσω queen of the reich απ τις δοθείσες επιλογές. έχω ξεφτιλιστεί άπειρες φορές εξαιτίας αυτού του κομματιού… μα να μην ξέρουν ότι πρέπει να χτυπάνε την πόρτα πριν μπουν στο δωμάτιο? το ενδεχόμενο να χτύπησαν και να μην άκουσα δεν το μελετάμε [-X

Αν και μου αρεσουν τα περισσοτερα τραγουδια τους το αγαπημενο μου ειναι το take hold of the flame.

θυμάμαι πως απ τη βιασύνη μου είχα διαβάσει την πρώτη φορά που κοίταξα το οπισθώφυλλο του e.p. “the lady whore black” και αναρωτιόμουνα… :lol: #-o

8a itan kalitera na rwtiseis poios diskos oxi tragoudi …oloi tin epilogi allo valane…kai pws na dialexeis ???e???:slight_smile:

[QUOTE=Shadowcaster;6127]__ΟΛΟ το Οperation: Mindcrime!!

Και γω !!!

Χμ. Ζορικο. Στα τοπ σιγουρα θα λεγα τα Nightrider, Spreading The Disease και Screaming In Digital. Ισως ενα απ τα δυο πρωτα.

Suite Sister:bow2: ,Eyes of a stranger ή Lady Jane. Απο αυτά π έχει στο poll :Queen of the reich. Πάντως ολόκληρα τα Operation Mindcrime, Rage For Order, Promised Land, Empire, Warning κ το EP είναι απλά ΘΕΙΚΑ!!!

Yeap.

Απο αυτα που εχει το πολλ μαλλον λεω Revolution Calling ομως.

Απίστευτα δύσκολο…

Spreading The Disease