Quiz... ?!

Για να δούμε , το πόσο ψαγμένοι είσαστε ? :twisted:

Λοιπόν , τι κοινά έχουν (3 στοιχεία) οι Τhe Sygnet , oi Charade , oi Letter X , oi Jaded Heart ?
Για να ακούσω … :lol:

oi Charade einai to Project sto opoio me frontman to Bormann (TAX, Letter X, Bonfire, Jurgen Blackmore).

E, meta tous Charade o Bormann egine frontman stous Jaded Heart ka8ws kai stous Sygnet.

ayto einai ena.

Ολα καλα , με μια διαφορα ομως , στους Jaded Heart ηταν ηδη απλως οι Charade ηταν παραλληλο Project.

Tα άλλα δύο στοιχεία ?

e as brei k kanas allos tipota ;p

Ε… τ’ άλλα δύο είναι πανεύκολα…

Πέραν του αναμφισβήτητου γεγονότος ότι όλοι τους ανεξαιρέτως είναι “φρίτζιδες”, μέχρι στιγμής δεν τους έχουμε την τιμή να τους δούμε από τα μέρη μας και μάλλον δεν θα τους δούμε ποτέ, πλήν του Μichael Bormann, ο οποίος έρχεται κάθε χρόνο το καλοκαίρι…

Υποψιάζομαι ότι όλ’ αυτά τα projects περιφέρονται γύρω από τα τρία πιο γνωστά μελωδικά hard rock groups της Γερμανίας μετά τους Scorpions, δηλαδή τους Bonfire, τους Jaded heart και τους Victory… Κατά πάσα πιθανότητα τα μέλη τους θα προέρχονται απ’ αυτά τα συγκροτήματα…

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Τώρα αν δεν είναι αυτά Ανδρέα, τα συγκεκριμένα που έχεις στο μυαλό σου, εγώ τι φταίω φίλε μου… Δύο σωστά σου βρήκα κι άλλο ένα ο Γιάννης…

Υπάρχει και μία διαφορά στα συγκεκριμένα group!!! Πλην των Jaded Heart τα υπόλοιπα μάλλον δεν τα γνωρίζει κανείς εδω μέσα, αλλά και γενικότερα!!!

Βρήκα 2 κοινά σημεία… και οι 4 έχουν “e” στο όνομά τους. Και το δεύτερο… τους γράφω και τους 4 στα αρχ…α μου!!!..!.!

Πλάκα κάνω πάντως, δεν έχω πρόβλημα με τις μπάντες, απλά ήθελα να το πω και βρήκα ευκαιρία!!!

LONG LIVE ROCK & ROLL

ΧΑΧΑΧΑΧΑ Απίστευτη απάντηση…