Quoting

Κάτι που πάντα ήθελα να κάνω αλλά δεν ήξερα πως (!) , ήταν να κάνω quote (νταξ, είμαι άχρηστος, τι να κάνουμε…)

Όταν πατάω το Quote επάνω, μου βγάζει πρώτα κάτι, και μετά κάτι άλλο :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τα οποία τα κάνω τιιιιιι; :frowning:

Όταν πατάς επάνω στο “Quote” σε βγάζει σε μια σελίδα όπως αυτή του “reply”. Το κείμενο που είναι μέσα σε [quοte] [/quοte] είναι το αρχικό κείμενο, αυτό του quote δηλαδή. Εσύ γράφεις από κάτω το δικό σου.

Πολλαπλό quote αυτόματα γίνεται?
Ή πρέπει να κάνω copy από την επισκόπηση των προηγούμενων απαντήσεων?
:roll:

Εννοείς quote μέσα σε quote; Ναι, γίνεται. 8)

εννοώ quote μέσα στο quote, εννοω quote από διαφορετικά άτομα, ή διαφορετικά ποστς τελοσπάντων. Και αν γίνεται, πώς γίνεται???
:roll:

Η λογική είναι ότι μέσα στο “[quοte] [/quοte]” περικλείουμε το κείμενο που θέλουμε να κάνουμε quote. Αυτό το κείμενο μπορεί να έχει κι αυτό μέσα του quote, το οποίο να έχει κι αυτό μέσα του quote και πάει λέγοντας.

εγώ μάλλον δε το εξήγησα καλά.
Λοιπόν, θέλω να κάνω quote σε ένα πόστ. Και αυτό το quote θέλω να είναι ένα κομμάτι από τη πρώτη σελίδα από έναν χρήστη, και το άλλο από τη τελευταία σελίδα από έναν άλλο χρήστη. Quote από πολλούς διαφορετικούς χρήστες. Αυτό πώς γίνεται?
8O

Κάνεις copy-paste το πρώτο κομμάτι και το βάζεις se quote, κάνεις το ίδιο και για το δεύτερο και είσαι κομπλέ 8)

[quοte]πρώτο κομμάτι[/quοte]
[quοte]δεύτερο κομμάτι[/quοte]

Εννοείς quote μέσα σε quote; Ναι, γίνεται. 8)[/quote]

Κάνεις copy-paste το πρώτο κομμάτι και το βάζεις se quote, κάνεις το ίδιο και για το δεύτερο και είσαι κομπλέ Cool

έτσι??? :stuck_out_tongue:

εντάξει μετά από αυτό, θεωρώ τον εαυτό μου χάκερ!!!
τελείωσε!
thanks kourou!
:wink:

Μη μου δίνετε σημασία, κι εγώ πειραματίζομαι αντίστοιχα, γιατί είχα την ίδια απορία!:stuck_out_tongue: