R.I.P Jeff Hanneman

Το ειδα πριν λιγο στον τουιτι και εμεινα, ελεγα συνωνυμια θα ειναι. Η σελιδα εχει γεμισει απο RIP!

RIP Jeff.

Καλο ταξιδι στο ανθρωπο, να σας πω την αμαρτια μου παντως δεν ξαφνιαστηκα. Ισως επειδη ηταν αρρωστος πολυ καιρο, δεν ξερω.

Παιδιά, από τι ακριβώς πέθανε ο άνθρωπος; Νέος ήταν μωρέ… :frowning:

ηπατικη ανεπαρκεια ειπαν αλλα απο τι? απο την αραχνη??? για προβλημα αλκοολισμου δεν ειχα διαβασει κατι,ουτε νομιζω να επαιρνε αναβολικα.

Όχι ρε πούστη… :frowning:

Καλά, μην το αποκλείεις κιόλας αν ήταν μολυσμένη… είναι η κακιά η ώρα, που λένε.

τι σκατά γίνεται ποια …

R.I.P. :frowning: :frowning:

(sorry gia ta greekglish) Molis exw fortwsei autokinhto. Eimai etoimos gia pasxa. Aurio to prwi feugw gia Euboia. To paidi koimatai, tou dinw ena fili kai lew sth gynaika mou paw na xazepsw ligo internt kai erxomai. Kai peftw sthn eidhsh gia ton Jeff. Ftaiw egw na balw Show no Mercy kai Hell Awaits terma tetoia wra? TERASTIA APWLEIA!!!

το thrash οπως το μαθαμε και αγαπησαμε, ακομα πιο φτωχο!..

Τι λέτε ρε μάγκες δεν παίζει

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Δεν εχω λογια.Σφιχτηκε η καρδια μου…Α,ρε Jeff γαμω την κοινωνια μου!!!Οχι ρε,πειτε μου οτι δεν ειναι αληθεια!

Αν ξαναδω ακομα ενα RIP στο thread για τα νεα θα σπασω τον υπολογιστη!!!

απ τις χειρότερες βραδιές η σημερινή… R.I.P. Jeff…

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:frowning:

οχι ρε πουστη

RIP :frowning:

Κριμα,πολυ κριμα.τπτ αλλο.

κρίμα ρε γμτ…RIP Jeff…

Σκατα!

RIP :frowning:

Ολο και περισσοτεροι αγαπημενοι μουσικοι αποχαιρετουν τον ματαιο τουτο κοσμο. Καπως ετσι αντιλαμβανομαστε και το περασμα του χρονου… R.I.P. Jeff

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Είμαι συγκλονισμένος , οπως κάθε μουσικόφιλος

Ο τύπος έβγαζε μια αυθεντικότητα,ενα “κατι” που διαπνέει ολους τους Slayer,περα απο συνθετικά και μουσικά σημεία.

Μιλώντας για μενα,αυτο που εχω σαν Slayer στο κεφαλι μου έβγαινε πληρως στο πρόσωπο του Τζεφφ,χωρις να ειμαι κανας τελειωμενος θρασας κτλ

Κριμα.

γαμω το κερατο μου!!
πολυ κριμα!!εφυγε πολυ νωρις!!
R.I.P.

δεν το πιστευω,πολυ κριμα ρε πουστη μου