R.I.P Jeff Hanneman

μόνο κρίμα :(:frowning:

R.I.P. jeff

http://www.youtube.com/watch?v=y5pmmSLwSqA

Μεγαλη μαλακια :(.

Ωραία πάμε…:frowning:

Ας αναπαυθεί εν ειρήνη…

Πραγματικα, δεν το πιστευα οταν το εμαθα, ειχα μεινει καγκελο, εχασα καθε ορεξη.

Καλα να ειναι οπου και να’ναι αυτη η μορφη, τι να πω…

Όταν οι εφηβικοί σου ήρωες την κάνουν (και τελευταία έχει γαμηθεί η φάση) σημαίνει ότι καλά είναι να ετοιμάζεσαι κι εσύ… Άντε τα λέμε ΤΕΡΑΣΤΙΕ!

…τι είναι αυτό πάλι…τόσο νέος γαμώτο…r.i.p.

τι να λεμε τωρα, 49 ετων… καλο ταξιδι

Χθες άκουγα το Hell Awaits και σκεφτόμουν “ωραία θα ήταν να γύρναγε και ο Jeff και να τους έβλεπα το καλοκαίρι” και σήμερα σηκώνομαι και διαβάζω αυτό. :frowning: Σκατά. Αναπάυσου γίγαντα του thrash. Τόσο νέος :frowning: Σκατά.

οχι ρε γμτ, οχι ρε γμτ! κριμα τι να πω, πλεον δεν εχω λογια, ειδικα για αυτο.
r.i.p. βρε τεραστιε, πραγματικα εχω μεινει αφωνος…

what the actual fuck? :eek: R.I.P μεγάλε…

το είδα χθες μόλις βγήκε η ανακοίνωση απο τους Slayer και μετά απο τόσες ώρες δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω. Τα τελευταία χρόνια ζήσαμε πολλά τέτοια, Paul Gray, Dio, Chi Cheng, τώρα αυτός. Τι να πεις, απίστευτο. Απίστευτο κυρίως γιατί σε ότι συναυλίες - βίντεο - you tube έβλεπες μέχρι όταν έπαιζε ο Jeff , οι Slayer σου έβγαζαν ένα αίσθημα “ποιο δυνατός και βράχος απο ποτέ” και με αυτή την εικόνα αποτυπωμένη στο μυαλό μου, ούτε που φανταζόμουν οτι θα διαβάζαμε τέτοια δυσάρεστα νέα

ξυπναω,φτιαχνω καφε και μπαινω ροκινγκ να περασει η ωρα.

βλεπω αυτο εδω8O:?

ωραιο ξυπνημα.

τι να πεις.ενα RIP και απο εμενα.καλο ταξιδι να εχει ο ανθρωπος.ενα τεραστιο κομματι του ΜΕΤΑΛ εφυγε χθες.

ps.ρε ειλικρινα δεν γινεται να πεθανει καποιος απο τους slayer:-s :frowning:

Ακομα δεν το εχω χωνεψει.

Τι λετε ωρε παιδια τωρα!!!
ελα ρε τζεφ…
:frowning:

Θέλω να πω τόσα πολλά και δυσκολεύομαι να τα εκφράσω…Δεν ξέρω αν αξίζει, αν τελικά τα λόγια θα έχουν σημασία μετά από αυτό το νέο…Απίστευτη λύπη από χτες το βράδυ που το έμαθα, μου ήταν πολύ δύσκολο να κοιμηθώ…

Θα αρκεστώ απλά σε ένα Rest In Peace για έναν μεγάλο μουσικό που προσέφερε πολλά στο μουσικό κομμάτι της ζωής μου…Σε ευχαριστώ για όλα Jeff…!! :frowning: :frowning:

Εντάξει έπρεπε να το δω σε καμιά 50αρια site για να το χωνέψω πως δεν ήταν καμιά τρολιά από αυτές που γίνονται συχνά τελευταία με διάφορους μουσικούς. Μονό σοκ με την είδηση. R.I.P.

Έχω μείνει άφωνος!
Α ρε Jeff…

R.I.P

Πιάνεται η καρδιά μου κάθε φορά που βλέπω τον τίτλο του topic.
Ακόμα δε μπορώ να το χωνέψω.

Απίστευτη απώλεια για το Metal, ακόμα πιο απίστευτο πως έφυγε τόσο ξαφνικά ένας άνθρωπος μόλις 49 ετών.

Νομίζω είναι η πρώτη φορά που με επηρεάζει τόσο ο θάνατος ενός μουσικού…:frowning:

Από τους σημαντικότερους μουσικούς του χώρου, R.I.P. τεράστιε Jeff.

Μια απ’ τα ίδια και από δω, ίσως είναι η πρώτη φορά που πραγματικά σταναχωρήθηκα μαθαίνοντας τα δυσάρεστα νέα. Απίστευτο μου φαίνεται.

Μεγάλος κιθαρίστας, μεγάλος συνθέτης, μεγάλη επιρροή.

Καλό του ταξίδι…