R.I.P. Jon Lord

παιδια σας παει η καρδια στην κουλουρη οποτε βλεπετε mail απο jon lord official website ή ειμαι μονο εγω?

Εεεε όσο να πεις είναι λίγο τρομακτικό :stuck_out_tongue:

ΟΧΙ ΡΕ. βασικα εχω εναν μικρο φοβο αλλα γενικα εχω θετικη σκεψη και περιμενω να διαβασω καλα νεα! αντε να δουμε!

ειναι και στο προγραμμα για το Sunflower Jam του 2012, αρα ειναι αισιοδοξοι για την υγεια του

τι κανει αυτη η ψυχη???

δεν υπαρχει κανενα νεο απο οσο ξερω. ελπιζουμει να παει καλυτερα :slight_smile:

…άντε μακάρι:):!:

http://jonlord.org/2012/05/27/durham-concerto-takes-jon-to-germany/

ο Jon στις 6 Ιουλιου στη Γερμανια. οποτε οπως φαινεται ολα πανε πολυ καλα!

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΓΙΓΑΝΤΑ!! :D:D

Aπίστευτα ευχάριστο το νέο!!!

Μακάρι να είναι όλα καλά! :slight_smile:

στοιχημα ότι θα τα καταφέρει το αλάνι και θα το ξεπεράσει το πρόβλημα … μαζί σου παιχτάρα μου … θα κάνεις την υπέρβαση

Unfortunately, due to on-going medical treatments Jon will not be able to perform in Hagen, Germany on July 6th. He was set to perform his Durham Concerto and a selection of other pieces.

Jon wishes to assure everyone that this is not a matter for concern, but it is a continuation of his regular treatment that has just taken longer than anticipated. He and the Hagen Philharmonic Orchestra hope to be able to reschedule the concert for later in the year.

He apologises to everyone for any inconveniences this may have caused, particularly the wonderful people of Hagen, their terrific orchestra and all those who may have bought tickets, and he looks forward to seeing them all soon.

ας ελπισουμε οντως να μην ειναι κατι το ανησυχητικο

νααατααααα μαααας…

παψε ρε κατσικοποδαρε

Too familiar…Μακάρι να γίνει καλά ο γίγαντας!!!

Φακ.

http://www.classicrockmagazine.com/news/jon-lord-1941-2012/

οχι ρε…

μολις ηρθε mail…:’(

εφυγε γαμω…:frowning:

εφυγε ο τεραστιος:(

οχι ρε φιλεεε…τι ξενεραα ηταν αυτη τωρααα;;;;; :frowning:

Όχι ρε φίλε…! Είναι να μην νιώσεις αισιοδοξία ποτέ σου ότι θα αναρρώσει κάποιος, απλά περιμένεις τα μαντάτα… Γαμώτο. R.I.P τεράστιε Jon Lord.

Χωρίς υπερβολές έχω βουρκώσει και είμαι έτοιμος…

Αντίο τεράστιε… και μόνο αυτό να έγραφες θα ήμουν ευτυχισμένος… Αντίο και σ’ευχαριστούμε

Ακριβώς όπως με Helm…

Tι να πεις μετά από αυτό…Μιλάμε για τεράστια απώλεια,η επιδραστικότητά του είναι ασύληπτη…Έχει παραγίνει το κακό τελευταία,φεύγουνε όλοι οι ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ…O Lord μας έδωσε τόσο αγαπημένες μουσικές που δεν θα ξεχαστεί ποτέ.
R.I.P.