R.I.P. Mark Reale. 26/1/2012

Μια απο τις μεγαλυτερες μορφες του heavy metal δεν ειναι ποια μαζι μας. Καλο ταξιδι τεραστιε

Λυπηρο…57 ετων…:frowning:

http://www.metalkaoz.com/metal-news/4542-riot-msrk-reale-passed-away.html

[SPOILER][B][SIZE=“5”]ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ !!!
ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ… ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ…[/SIZE][/B][/SPOILER]

R.I.P

:cry::cry:

IMMORTAL SOUL ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕ ΓΙΓΑΝΤΑ!!!

R.I.P. απλά…

όχι ρε γαμω το μπελά μου… όχι :frowning: :frowning:

τι τραγική ειρωνία ρε γαμώτο… να επιστρέφεις με τέτοια δισκάρα και να μη μπορείς να το χαρείς… κρίμα ρε γαμώτο.

Παει κι αυτος ρε πουστη!!!Ποσο κριμα!!!
Πραγματικα ηταν μορφη!!!

Ρε γαμώτο…Άει στο διάολο πλέον…Δεν θέλω να αρχίσω πάλι τα R.I.P κτλ…Δεν ξέρω,σήμερα έχει πένθος…

Αυτό…

ΙΜMORTAL SOUL…

Και σήμερα έχει πένθος…και μόνο.

Ε ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ…R.I.P. :frowning:

http://www.youtube.com/watch?v=nPMCcc54w3s αφιερωμένο μάστορα

R.I.P. :frowning:

Από τους πιο ταπεινούς και προσγειωμένους καλλιτέχνες που είδα ποτέ…RIP.

Χάσαμε έναν αδερφό

οχι μωρε…

κριμα ρεεεεεεεεεεε

R.I.P MARK ποιος θα γραφει τετοια ριφ τωρα πια!!φτωχυναμε παλι

2 χρόνια τώρα γ@@@όντας μας πάει η υπόθεση… μιλάμε ετοιμάζεται για τρελό live ο χάρος, έχει μαζέψει κόσμο και κοσμάκη…

Τεράστιος κιθαρίστας, απίστευτες ριφάρες θα μας κάνουν παρέα μια ζωή ρε… R.I.P. :frowning:

εται ακριβως!!!

Ετσι ακριβως.Αντιο ρε μεγαλε, η Τεχνη σου θα μας συνοδευει για παντα.

Tragic…κοιτούσα το εξώφυλλο του LP του Immortal Soul προχτές και έτσι όπως έβλεπα γραμμένο τον τίτλο, χωρίς να το θέλω ή να γίνομαι γλυκανάλατος, σκεφτόμουν πόσο επιτηδευμένος φαινόταν…Immortal Soul…Αθάνατη Ψυχή…πραγματικά πιστεύω ήταν η τελευταία δήλωση του mark γιατί πάνω κάτω πρέπει να γνώριζε την κατάσταση…και γαμώ τις δηλώσεις έκανε πάντως ο άνθρωπος…αθάνατος μέσα από την μουσική του…ήταν που ήταν δισκάρα απέκτησε και παραπάνω ειδικό βάρος τώρα…2 φορές πιο βαρύ και ασήκωτο και πλέον συναισθηματικά φορτισμένο…

One more immortal soul,
draw closer to the fire…

Δεν το πιστεύω γαμώτο… πίστευα πως αυτός απ’ όλους θα την βγάλει καθαρή το κέρατό μου μέσα. Τελικά η μεγάλη επιστροφή έμελλε να είναι και το κύκνειο άσμα του…

Rest In Peace Mark, και κοίτα να μάθεις του Θεού να σολάρει.