R.i.p

So sad…

Μαλλον καρδιακο μεσα στο τζακουζι;

21 Likes

Σα να χάθηκε ένα κομμάτι των παιδικών μας Σ/Κ.

8 Likes

RIP και ευχαριστούμε για το γέλιο άρχοντα.

7 Likes

Μου το είπε ο μπαμπάς μου, τραγικό…ήταν μόλις 54.

Πολύ κρίμα, πολύ ταλαιπωρημένος άνθρωπος. Δεν έχει υπάρξει φορά που να μην έχω γελάσει με αυτό κι ας το έχω δει 1000 φορές

21 Likes

Κόμπος στο στομάχι από το πρωί που το διάβασα. Σκατά. Για έναν άνθρωπο που δεν γνώρισα ποτέ αλλά με συντρόφευε κάθε Σ/Κ και κατά κάποιο περίεργο τρόπο τον νιώθω περισσότερο δικό μου από άλλους που τους ήξερα προσωπικά.

7 Likes

Πολύ κρίμα…όλοι έχουμε δει και γελάσει πάμπολλες φορές με τον Τσάντλερ και την παρέα του.

Διάβασα ρε παιδιά λεπτομέρειες για την ζωή του.
Ειναι απίστευτο οτι ήταν ζωντανός μέχρι και πριν απο λίγες ώρες…τρομερα ταλαιπωρημένος άνθρωπος απο τις καταχρήσεις, το πάλεψε ομως και προσπάθησε πολύ αλλά…
RIP.

4 Likes

Πρεπει να ξερω ολες τις ατακες του, και οσοι με ξερουν το γνωριζουν οτι εννοω ΟΛΕΣ.

Πολυ στεναχωρεθηκα.

14 Likes

Matthew Perry και Robin Williams πρέπει να είναι αυτά που έχουν πονέσει περισσότερο.

6 Likes

Απίστευτο αυτό έλεγα και εγώ σήμερα. Αυτοί οι 2 είναι οι μόνοι ηθοποιοί/σελεμπριτις που με άγγιξε τόσο πολύ ο θάνατος τους λες και πέθανε γνωστός μου

3 Likes

Και έζησαν δυστυχισμένοι. Δεν ξέρω ποιο από τα δύο είναι το χειρότερο.

3 Likes

image

Άσχετο αλλά πάντα ήταν από τις αγαπημένες μου ατάκες του. Υποτιμημένη αλλά τόσο απλή. Έβγαζε αβίαστα γέλιο με τις πιο αληθοφανείς καθημερινές καταστάσεις.

12 Likes



:cry:

10 Likes

Ναι σε ολα.

Βασικά νομιζω η ολη μου συμπεριφορά βασιστηκε σ αυτον τον χαρακτηρα. Ισως είδα οτι είναι ωραιο να εισαι σαρκαστικος κ με τον εαυτο σου.

Rip μεγαλε. Θα προσπαθήσουμε να μην κανουμε θορυβο.

9 Likes

ΝΑΙ

2 Likes

Την ώρα που τον βρήκαν χθες ήμουν σε άλλο ένα Friends binge session.

Fucking spooky.

Ένα από τα επεισόδια που είδα ήταν εκείνο που τσακώνονται με τον Τζόι ποιος θα πάρει το ποδοσφαιράκι (όταν ο άλλος μετακομίζει), τελικά αποφασίζουν να παίξουν ματς γι’ αυτό και ο θεούλης του πετάει trash talking “your players are gonna get scored on more times than your sister!”

Και η αντίδραση του Τζόι:

ΩΠΑ!

…which sister?

12 Likes


RIP :disappointed:

11 Likes

Καλό ταξίδι Captain Raymond Holt

Τρομερή σειρά και φανταστικός ρόλος και ηθοποιία. Μόνο και μόνο αυτό φτάνει για να του τρέφω συμπάθεια :cry::cry:

3 Likes

Έφυγε από τη ζωή, από ανακοπή, ξαφνικά, ο Γιώργος Τόλιος ντράμερ του συγκροτήματος Τρύπες, στα 58 του χρόνια .

RIP

1 Like