Rage Against The Machine

ξερω εναν που διαφωνει !

3 Likes

Οι θεοί κάνουν ξανά reunion. Έχει ανακοινωθεί μινι τουρ στην Αμερική. Ελπιζω να κρατήσει περισσότερο από την προηγούμενη φορά.

Υγ Των reunion γίνεται :rofl::rofl:. Μια μέρα μετά τους MCR

Ωραια νεα,αρκει να τους δουμε

Λέτε να γίνεται με σκοπό να παίξουν στην Χιλή, εξαιτίας της τροπής του πράγματος εκεί;

Αρχίζει και η καμπάνια για τις επόμενες προεδρικές εκλογές και κάπως μου βρωμάει λίγο το reunion.

Πείτε με γκρινιάρη αλλά θα μου κακοπέσει αν απλά είναι ένα reunion για να κάνουν 200 εμφανίσεις επετειακές/ ή κάτι τέτοιο. Περιμένω μια ξεκάθαρη τοποθέτηση με το σκεπτικό, γιατί αλλιώς για μένα χάνουν λίγο από τον μύθο τους. Δεν είναι η μέση απολιτικ ροκ/μεταλ μπάντα που ο κόσμος θέλει απλά να ακούσει τα τραγούδια της και ελπίζω να μην το βλέπουν έτσι για τους εαυτούς τους. Οπότε αναμένουμε.

1 Like

Μακάρι να συνυπολόγισαν και αυτό.

Περιττό να πω πως αν έχω τη δυνατότητα να δω μία μπάντα το 2020 θα είναι οι RATM.

Η εμφάνιση τους στην Αθήνα ήταν κάτι σαν buzzer beater στο μπάσκετ. Ευτυχώς προλάβαμε και τους είδαμε με αυτήν την σύνθεση και κρίμα που το 2ο τους άλμπουμ θα μείνει στο ράφι αλλά αυτό σημαίνει ότι οι RATM μπαίνουν σε φουλ πρόγραμμα με μεγάλες περιοδείες και hopefully νέο δίσκο.

Welcome back Zack

Τον τελευταίο μήνα πάντως ανέβαζαν διαρκώς στο youtube video από το Battle of Mexico City. Τελευταίο, χτες, ανέβασαν το “killing in the name of”. έπρεπε να το είχα(με) καταλάβει ντε.

Εξακολουθώ να νιώθω λίγο mixed, αλλά αν υπάρξει νέος δίσκος τότε αναιρούνται πολλά.

1 Like

Οντως, αν και το Terra Petra ειχε λιγο διαφορετικη γνωμη.

Leakαρε το επερχόμενο τουρ.

1 Like

Παίζει να είναι hoax αυτό να ξέρετε

1 Like

Κι εγω ετσι εμαθα οτι ειναι fake, αλλα οτι θα ερθουν Ευρωπη.

1 Like

Μας ξενέρωσες :sweat_smile:

1 Like

Μας έφτιαξες :sunglasses:

1 Like

Παγκοσμια περιοδεια για τους RATM και σιγουρα θα τσιμπησουμε εισητηριακη καπου εφοσον ειναι στα λογικα πλαισια

1 Like

Πόσα να ζήτησαν άραγε και δεν έρχονται από τα μέρη μας ;

Καλά, δε σημαίνει ότι πάνε και οπουδήποτε τους πληρώσουν. Εγώ πιστεύω (αυθαίρετα) ότι θέλουν να κάνουν σχετικά περιορισμένη περιοδεία.

3 Likes

Ε καλά δεν τους χαλάμε και το προφίλ.

Ουτε πλουτοκράτες είμαστε, ουτε δηθεν σαν λαος.
Μονο και μονο που περνάνε ολοι οι μετανάστες απο εδω ειναι αρκετός λόγος να μην μας απορρίψουν σαν προορισμό χώρας :stuck_out_tongue:
Θα βγάλουν και εναν ωραιότατο σχετικό λόγο στη συναυλία τους και θα παιχτεί παγκοσμίως πρώτο θέμα. Αντε βρε διοργανωτές, εχουμε επιχειρήματα :stuck_out_tongue:

Στην Γερμανία να μην παιξουν και στις βορειες χώρες αν ειναι επιλεκτικοί και σταθεροί στα πιστεύω τους.

2 Likes

Το θέμα είναι ποια είναι αυτά τα “πιστεύω” :stuck_out_tongue:!

3 Likes

30 χρονια εχουν περάσει.
Ολο και κάποια παράγραφος θα άλλαξε απο το καταστατικό τους :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μετά από τους διθυράμβους του morello πέρυσι και εγώ πιστεύω ότι θα μπορούσαν να έρθουν…Δεν υπάρχει καμμία ελπίδα? και αμερική ανακοίνωσαν 4 συναυλίες και μετά άλλες 30…Θα μου φανεί πολύ περίεργο να μην έρθουν