Rainbow-green day sos-κατεπειγον

Μπειτε στο site του RED FM και ψηφίστε Rainbow για group της εβδομαδας!!! Πανε να μας φορτωσουν τους Green Day.

Ενας ψηφος για τον καθενα μας. Η διαφορα μεταξυ τους ειναι μικρη…

www.redfm.gr

Βοηθήστε αδέλφια να αποκατασταθεί ,το βλάσφυμο ,ακατανόμαστο δίλλημα…
Blackmore…

coolare
rainbow\m/

Κουλαριστός είμαι φίλε…Η διαφορά στο 3% αυτή την ώρα …

Dld an bgei group tis bdomadas ston red fm oi green day 8a xaseis pasa idea gia tous rainbow???De nomizw oti ti8etai 8ema sygkrishs anamesa se mia groupara kai tous green day.

Έλα ντε, ας βγεί και η Britney Spears. who gives a f#ck !!!

Τοkki είπαμε είμαι γραφικός ,όπως και το Τελης…και κοντραριζόμαστε ,ποιός θα ξεπεράσει τη γραφικότητα…
Το λοιπόν άν δε βγούν οι Rainbow,δε θα μπορώ να κοιμηθώ…Θα μπουκάρω στα γραφέια τους στο Φάληρο,και θα σπάω ,θα γκρεμίζω και θα φτύνω ,σκλάβους των δισκογραφικών,που παίζουν play list που επιβάλουν εκ των άνωθεν…
yes master…OBEY…the master…γιατί γιά ένα κομμάτι ψωμί ,δε φτάνει μόνο η δουλειά…Θα σε ΚΛΩΤΣΑΝΕ και θα Σ`` ΑΡΕΣΕΙ δικέ μου…χα…χα ποιός τους άκουγε όμως τους Κατσιμιχαίους,…και ποιός θα θυμάτε τους Green Day σε 30 χρόνια…

ΧΕΧΕΧΧΕΧΕ Έχω ψηφίσει 5 φορές…
Που θα μου πάει θα βρω τρόπους να τους ψηφίσω κι άλλες…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χαιρετώ τους γραφικούς και τον υπεργραφικό εαυτό μου!

Έριξα και εγώ την ψήφο μου και στέλνω emails στους γραφικούς μου φίλους να κάνουν το ίδιο!

Rise Rainbow fans γιατί μας κερδίζει ως τώρα η “πράσινη μέρα”

Εμπρός του ΜΕΤΑΛ παλλικάρια…Ψηφίστε και σπάστε τα ΔΟΚΑΡΙΑ…
Τα δημοψηφίσματα στείλτε ,την ΔΟΞΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΤΕ…
ΝΙΚΗΣΤΕ…ΝΙΚΗΣΤΕ…ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕοοοοοοοοοοοοοοοο

Και Αεκτζής και Rainbowιακός. με έχεις συγκινήσει… :smiley:

Και που να με έβλεπες στη πΑΛΙΑ ΣΚΕΠΑΣΤΗ πριν γκρεμιστεί,Θύρες 9-11 ,τέλη `80ees , με μπλούζα Rainbow-Rising…και τα ΜΥΑΛΑ στα κάγκελα…
Εκει πρωτοπάτησαν το χλωροτάπητα οι Maiden το 1987 νομίζω…(Να τα αλτσχάιμερ αρχίσαν) και νωρίτερα στη Ριζούπολη οι SAxon…
Tώρα απέχω συνειδητ’α ποδοσφαιρικά ,όπως ο Χάρης Κατσιμίχας από τα μουσικά…χα…χα
Σαντμπεργκ,Μαυρος,Εστερχάζι,Αρδίζογλου,Μιμής κλπ από τότε…και η Γαλλία είχε στο jurastic period, Πλατινί,Ζιρες,Τιγκανά…με αλλαγή ο Καρλ Χάινς Ρουσμενίγκε να χώνει 2 γκόλ στην παράταση…
Ομως από τότε ,όλα τριγύρω αλλάζουν και όλα τα ίδια μένουν…Πάω τώρα γιά μιά λοβοτομή και τα ξαναλέμε…

Etsi,etsi… Aporw poioi parapligikoi psifisan tous Green Day enanti twn Rainbow :twisted:

Ελα και τους φάγαμε αδέλφια…3 ψήφοι…και για περισσότερους ψήφους θέλει από διαφορετικά PC με σύνδεση internet…
ΨΗΦΙΖΟΥΝ προσωπικό τράπεζών,επιχειιρησεων,δημοσίου και από την άλλη η ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ,που δεν έχει ακούσει ποτέ στη ζωή του Rainbow…εκτός από Μadonna + Green Day…Να τους έρθει ο κεφτές βαρύς…
Της ΠΟΡΩΣΗΣ…Μέχρι τη Παρασκευή ,στήθος με στήθος ,να πάμε στο πόντο…και μετά τρίποντο…Για το Ritchie ρε γαμώτο…

Den les kalytera na tous kaei to pc pou psifisan kiolas???

καλά μη γινόμαστετ και κακοί…Τσερτζελές και χαβαλές να γίνεται…χα…χα…Πάντως παει καλά…

Kala. Na tous kaei toulaxiston to modem… :lol:

Να φίλε και ισοφάρηση…Γιατί ο νέος είναι ωραίος…ΑΛΛΑ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΑΛΛΙΩΣ…Rainbow…Dio-Blackmore-Cozy Powel-Glover…κλπ
[size=7]http://www.redfm.gr[/size]
Η ΨΗΦΟΣ ΣΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ψήφισα Rainbow 8)

2 psifoi…

ΜΙΑ ψήφος, είναι?
Αχ, πάντα ήθελα να το πω αυτό. 8)

Στο θέμα μας? αν δεν ψηφίσουμε θα υποστούμε κάποιες συνέπειες;
Αν ψηφίσουμε τους green day, θα είμεθα οι δακτυλοδεικτούμενοι του φόρουμ;