Raised Fist. Live In Athens 18/09 (An Club)

ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΟ!!! ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ!

Πάντα τις χειρότερες περιόδους τους βάζουν!

Τεσπά είναι γεγονός, το είδα στο Myspace της Playfalse (αυτή μάλλον τους φέρνει)

Πρέπει να’ ναι η τρίτη φορά μέσα σε αυτόν το χρόνο που ανακοινώνεται αυτό το Live. (και παίζει και τα τρία θρεντ να τα’ χω ανοίξει εγώ)

Κατα τ’ άλλα μη τους χάσετε! ΛΑΙΒΑΡΑ

17 φευγω ταξιδι :(:frowning:
αδικια. [-X

Εισητήρια http://raisedfistathens-efbevent.eventbrite.com/

θα ερθουν αυτη τη φορα? ας ελπισουμε πως ναι γιατι το group τα σπαει!!

Kλείσαμε και εισητηριακια! :slight_smile:

Ελπίζω αυτή τη φορα να γίνει το λαιβ και να μη τύχει τίποτα ρε πούστη μου, γιατί τους έχω αποθημένο από τότε που’ χαν έρθει τελευταία φορά Αθήνα. (το 2006 νομίζω)

Νομιζω πως ηταν τον Ιουλιο του 2007 αλλα και εγω δεν ειμαι σιγουρος για την χρονια αλλα σγουρα ηταν Ιουλιος και μαλιστα στο Αν.

Εισητηρια θα παιξει προ-πωληση? Ή μονο online? Επισης το λαιβ υπαρχει πλεον και στο Upcoming Live στο site του Αν.

Σίγουρα ιούλιος και σίγουρα 2006, γιατί αν ήταν το 2007, που ήμουν αθήνα όλο τον ιούλη, θα’ χα πάει:D (και θυμάμαι ότι ήταν ίδια χρονιά με sick of it all)

Kατα τ’ άλλα εγώ από ίντερνετ τα πήρα. Δε ξέρω αν υπάρχει κάτι σε τίκετhouse κλπ.

Επίσης κάπου είδα και αφίσα, αλλά δε θυμάμαι σαπόρτ

Εχεις δικιο τελικα ηταν το 2006 αλλα 1η Ιουνιου συμφωνα με το αρχειο απο το σαιτ του Αν Κλαμπ. Οι Sick Of It All αν δεν κανω λαθος ειχαν ακυρωσει και επαιξαν αλλη ημερομηνια απο την αρχικη.

Θα παρω και εγω απο το ιντερνετ να τελειωνουμε.

Γνωριζεις μηπως τι ωρα θα αρχισει το σοου και τι ωρα θα εμφανιστουν οι Raised Fist?

Δεν έχω ιδέα:(

Πάντως αν δεν απατόμαι εκείνη τη χρονιά είχαν παίξει οι sick of it all τον Απρίλη, και μετά είχε ανακοινωθεί το τρελό ότι θα παιζαν ξανά τέλη ιούλη (του ίδιου χρόνου) -είχα και αφίσα μάλιστα-, αλλά τελικά ακυρώθηκε γιατί πέθανε ο συγγενής κάποιου απ’ τη μπάντα. Ντάξει κουβέντα να κανουμε:p

καλησπερα απο μενα!!παιδια δεν γινεται προπωληση παρα μονο στο νετ!!η τιμη θαναι 15 ευρω και στην πορτα!! support θαναι οι day oof kai oi overpain!! k oi raised fist θα βγουνε γυρω στις 11-11.30!!! κ το live το πρωτο ηταν 1/7/06 και απλα ειχε σπειρει!!!

Bump γιατί είναι σε λίγες ώρες. Θα γίνει της Αποκαλύψεως.

Λίγη ώρα. Άπειρη ένεργεια και πόρωση από τη μπάντα. Καύλωσα τη ζώη μου όπως και πολλοί από το κοινό. Ήχος όχι κι ο καλύτερος. Παίχτηκαν πολλοί ύμνοι, αλλά έμειναν όξω άλλοι. Εκπλήρώθηκε μέγαλο απωθημένο. Αψογο εισητηριο. ΖΕΣΤΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Απόρω πως δεν είχαμε λυποθυμίες τόσο απ’ τη μπάντα όσο κι από το κοινό. Δηλαδή λίγο κλιματισμός ρε παιδιά δε βλάπτει ξερω γω

Αυτά πάνω κάτω τα θετικά και τα αρνητικά. Γενικά εφυγα ευχαριστημενος. Όχι όμως και ικανοποιημένος 100%

Πάντως ειλικρίνα δε πίστευα ότι στην Ελλάδα έχουν τόσο κοινό οι raised fist. Eίχα ακούσει ότι και το προηγούμενο τους λαιβ ήταν τίγκα αλλά δε το φανταζόμουν τόσο, και γενικά τόσο χρόνια δε θυμάμαι να’ χω βρεί πολλά άτομα να συζητήσω μαζί τους για τη συγκεκριμένη μπάντα όποτε σκάλωσα λιγάκι χθες. Ασε που είδα και κάτι ξέμπαρκους από το σχολείο μου και λέω τί σκατά?:stuck_out_tongue: