Rammstein 2023

12 Likes

αυτά είναι νέα . Άχαστο ( εκτός κι αν είναι ραδιο αρβυλα και ξενερώσω άσχημα :stuck_out_tongue: )

2 Likes

Rammstein ελληνικό στάδιο βλέπω, με μια πρόχειρη ματιά πρωταπριλιά δεν είναι φύγαμε

2 Likes

Ναι γτχμ ΟΑΚΑ κιολας, εννοειται οτι εχω κλεισει πρωτη μερα (Ιουνη ξεκιναει η προπωληση), δεν περιμενα να ξαναερθουν!!!

1 Like

Α ταιριαστο τοπικ με το βραδυ που ειχα.

Εγραψα στον υπνο μου τραγουδι Rammstein, το οποιο μιλουσε για βυζια αλλα με σοβαρο υφος.

Ειχε και δυνατο στακατο ριφφ, και μετα απο καθε ρεφρεν ο Τιλλ φωναζε ΧΟΥ-Α.

Παρτε με τηλεφωνο αν θελετε να σας το τραγουδησω.

6 Likes

Ούτε εγώ περίμενα ειδικά σε στάδιο. Μια περιέργεια την έχω και για ποιος τους φέρνει , τιμές κλπ υποθέτω θα μάθουμε σύντομα

1 Like

Οι τιμές που έχουν σε συνδιασμό με τη χώρα μας κ την ημερομηνία πάντως είναι μεγάλη έκπληξη.εκει θα είμαστε πάντως να μάστε καλά

2 Likes

Φανταστικό νέο, το εμαθα μολις βγηκε απο σελιδα τους σε Βελγιο και τρελάθηκα!
Εννοειται θα ειμαστε εκει (εκτος αν κανενας παγκολίνος δαγκωσει κανενα μεταλαγμενο αρουρι παλι …) παρά το μεγαλο ξενερωμα του νεου δίσκου καθως αρρωστάκι!!

Είμαι περίεργος να ήξερα τι διορθωσες βλακακο

Τι έγινε ρε παιδια

ασε, ξέρει ο καμένος πιο πάνω. Νο hope…

Μλκ σκληρός καργιολης

Παραγωγικός διάλογος σίγουρα πάντως.

Από περιέργεια, ψηφίζει κανείς Τζημερο? Γιατί?

3 Likes

Γιατί είναι ο πιο έντιμος αιλοινας πολιτικός

3 Likes

Και μαιτρυωπαθυς

On topic: και γαμω

1 Like

Μετριοπαθής κεντρώος. Αλλά μην του πεις ότι δουλεύεις στο Δημόσιο, βγάζει αφρούς απ’ το στόμα (και απ’ τα αυτιά μην σας πω).

1 Like

Το είχα κάνει flag αλλά έγινε edit. Έχω την ένσταση μου εδώ, σαν αληθινός υπέρμαχος των αγορών δε θα έπρεπε να το απαγορεύει, αλλά να αφήσει τους ανθρώπους να διαπραγματεύονται για την τιμή.

Μήπως μας έχει εξαπατήσει για το τι πιστεύει? Θα μπορούσε πιλοτικά μες στο κόμμα του να το δοκιμάσει, να δούμε πως δουλεύει

3 Likes

Μην ανησυχείς φίλε μου, κάποια πράγματα και ιδέες στην οικονομία είναι μεταπτυχιακού επιπέδου, λογικό να υπάρχει knowledge gap στο κόμμα.

Αυτό πάντως που έχεις με τις μάνες να το κοιτάξεις. Κάτι πιο βαθύ κρύβεται από πίσω. Έχεις δοκιμάσει και θανούλα (μάνα θάνου)?

1 Like

το γαμήσαμε και ψόφησε το thread. αν έχετε προβλήματα δώστε ένα ραντεβού κάπου και λύστε τα.

3 Likes