Rammstein 30/5/2024 @Olympic Complex

Αναγκαίο λινκ κάθε φορά που αναφέρονται τα εισιτήρια

5 Likes

Αυτό! :smiling_face:

(στο μεταξύ στο δικό μας είχα και κάτι καθήμενους με 165€, δεν το θυμάμαι αυτό στην ανακοίνωση…)

image

καπως ετσι;

image

91,50 βγαίνει δηλαδή βγαίνει η μαλακία, ρε κάπου όπα

τσιμπήθηκε… τα λέμε με τους λοιπούς πλεμπαίους εκεί που πρέπει

Όσοι πιστεύανε ότι θα γίνει γρήγορα sold out μάλλον διαψεύδονται. Προς το παρόν, ακόμα και τόσες ώρες μετά υπάρχουν περί τα 4.600 εισιτήρια.

Πόσοι θεωρείτε ότι θα σαρδελοποιηθούμε εκεί; Να έχουν υπολογίσει καμία 20άρα ή λιγότερο;

πόσο μεγάλο είναι το Feuerzone για να έχει υπόλοιπο 2.000 διαθέσιμα εισιτήρια; καλά θα πάει και αυτό…

edit: κοιτάζοντας το χάρτη στο ΟΑΚΑ, πιστεύω θα γίνει στο parking πίσω από το γήπεδο μπάσκετ, στη Σπύρου Λούη

Πόνταρα σε τείχος των εθνών αλλά τωρα που βλέπω το σχήμα, έχεις δίκαιο… σαπίλα. Χρέωσαν ίδια τιμή που θα έβαζαν και μέσα στο στάδιο και θα φάμε παρκινγκ

1 Like

Δεν ειμαι σίγουρος. Και στους dragons ιδιο σχεδιάγραμμα ειχαν ( χωρις τις καμπύλες)

Δεν είναι ίδιες οι σκηνές και το συνολικό στήσιμο. Στους imagine dragons ήταν μια κλασική σκηνή με διάδρομο

Μετά από πολύ σκέψη αποφάσισα να απέχω. Καλοί οι Rammstein δεν λέω, αλλά το σπορ ειδικά για εμάς εκτός Αθηνών έχει γίνει πανάκριβο. Δεν με βολεύει και καθόλου η εποχή/μέρα που γίνεται. Θα προτιμήσω να κατέβω καλοκαιράκι για Release ελπίζοντας σε κολλητές μέρες live αυτήν τη φορά. Καλά να περάσετε όσοι πάτε!

2 Likes

3 Likes

Φίλοι μου δυστηχώς μυρίζει η φάση. Εύχομαι τα καλύτερα όμως. Αλήθεια, ιππόδρομο Μαρκοπούλου δεν μπορούσε να γίνει ?

είναι ιδέα μου ή πλέον πωλούνται μόνο οι θέσεις καθήμενων ( ;;; ) στα 165 ευρώ και τίποτα άλλο στην τικετμαστερ ;;;

Περιμένε αύριο που είναι εργάσιμη και λογικα θα βγαλουν και άλλα standing.

Και όντως έτσι έγινε!

οπως ειδες, Release και κολλητες ημερες, (οπως ειναι δλδ εινα ΚΑΝΟΝΙΚΟ φεστιβαλ) ειναι 2 εννοιες ασυμβατες μεταξυ τους… :grin:

1 Like

Για Rammstein θα έχουμε λέτε κάποιο νέο για αλλαγή του χώρου;

Το θεωρώ απίθανο. Εχει κανονισει στον ιδιο χωρο kravitz και qotsa .

1 Like