Rammstein 30/5/2024 @Olympic Complex

1 Like

Ερχονται να γκρεμίσουν το ΟΑΚΑ? :stuck_out_tongue:

4 Likes

Τιμουλα;

Ε θα πάμε

λετε τωρα που το ΟΑΚΑ ειναι off να γινει Φιλαδελφεια :stuck_out_tongue:

να παίζουν οι rammstein στα Φιλαδέλφεια… :stuck_out_tongue:

6 Likes

Επειδή σκέφτομαι να δώσω για άδεια δικηγοριας τότε, κάτι μου λέει ότι δεν θα πάνε καλά τα πράγματα για μένα. Η’ θα δώσω τώρα και θα με πάνε τρενάκι ή θα δώσω τότε και θα με πάνε τρενάκι. Ηθικό δίδαγμα: όποτε και να εξεταστώ θα με πάνε τρενάκι.

2 Likes

Αν είναι φτωχό το συναυλιακό καλοκαίρι ίσως πάω. Ποτέ δε με τράβηξε η μουσική τους αλλά σε συνδιασμό με το σόου θα είναι κάτι

  • όντως τώρα, έχουν να έρθουν 14 χρόνια;;;; wtf, γερασαμε
2 Likes

Πολυ μικρη η Φιλαδέλφεια. Και για Rammstein και για την ΑΕΚΑΡΑ ! Αλλα ας μην αναβω φυτιλιες τώρα…αν και ταιριάζουν με Rammstein

Μια χαρά είναι η Φιλαδέλφεια για Rammstein.

Για τους Rammstein μιλάμε, όχι για τους Metallica.

δεν διαφωνω, μια χαρα πιθανο το θεωρω

Να είστε έτοιμοι, η πλατφόρμα eventim που βγάζουν τα εισιτήρια, είναι ό,τι χειρότερο υπάρχει, ticketmaster θα λέμε και θα κλαίμε.

που είδες για eventim? πάντως 2-3 φορές που έτυχε να κλείσω, μου φάνηκε παρόμοια με ticketmaster

Ω ρε μανα μου…

Τρεμω να δω τιμες βεβαια αλλα τι να κανεις.

Πολύ κοντά στο κατομπαλο τα υπολογιζω

Στο newsletter, ίσως είναι μόνο για το φαν κλαμπ, θα δείξει.
Όποτε δοκίμασα έχω φάει μεγάλη πίκρα είτε για Rammstein στη Γερμανία, είτε ακόμα και τώρα που έκλεισα να πάω στη Φιλαρμονική στο Βερολίνο (δεν έχει ιδιαίτερο φόρτο το να κλείσεις εισιτήριο) , κατάφεραν να μου κλείσουν 2 φορές την ίδια θέση αντί για 2 διαφορετικές.

Τελεια, στα γενεθλια μου.

2 Likes

Η ΟΠΑΠ Αρένα απορρίπτεται λόγω τελικού Conference League στις 29/5/2024, μία μέρα πριν

Οπότε

2 Likes

πανθεσσαλικό χωρίς κόσμο

24 Likes

Έντάξει… έκλαψα.

edit: Να ρωτήσουν οι Rammstein τον Μπαλτάκο που σκοπεύει να διοργανώσει τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδος

2 Likes